Brak nowych powiadomień

Enjoy Fitness & Gym

Jabłoniowa 29A, Gdańsk

Karnet open na siłownię: miesięczny za 99,99 zł i więcej opcji w Enjoy Fitness & Gym w Gdańsku (do -52%)

Do -51%
100+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nielimitowana liczba wejść na siłownię w połączeniu z samodyscypliną maksymalizuje efekt redukcji wagi i modelowania sylwetki

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet open na siłownię:

  • 99,99 zł zamiast 179 zł za miesięczny karnet,
  • 269,99 zł zamiast 537 zł za 3-miesięczny karnet,
  • 519,99 zł zamiast 1074 zł za 6-miesięczny karnet.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Kupony można realizować od 30.09.2016.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Karnet ważny 1, 3 lub 6 miesięcy od wymiany grouponu na karnet. Godziny otwarcia: pon.-sob. 5-23, niedz. 7-21.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 505 164.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Enjoy Fitness & Gym

Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej – taką filozofię wyznają instruktorzy Enjoy Fitness & Gym. Wierzą, że praca nad sylwetką pozwala zwiększyć nie tylko siłę, ale i pewność siebie, która zachęca do dokonywania pozytywnych zmian w zyciu. Aby utrzymać wysoką motywację do treningów, Enjoy Fitness & Gym oferuje różnorodne ćwiczenia indywidualne i w grupie dostosowane do preferencji ćwiczących. W siłowni do dyspozycji gości są maszyny do ćwiczeń siłowych, aerobowych i wolne ciężary. Z kolei w grafiku zajęć grupowych można znaleźć m.in. ogólnorozwojowy aerobox, poprawiający kondycję Jungle funkcional z wykorzystaniem specjalnych taśm, wzmacniający Fitball i Bodypump™ (ćwiczenia z wykorzystaniem sztangi) czy rozciągający stretching.

Enjoy Fitness & Gym

Siłownia, Klub fitness