Elite Skin Clinic

ul. Żytnia 18 lokal G, Warszawa

Pakiet wyszczuplający składający się z 5 rodzajów zabiegów

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Pakiet wyszczuplających zabiegów łączy w sobie działanie fali radiowej, lipolizy iniekcyjnej, maski, peelingu enzymatycznego i ultradźwięków

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog
 • specjalista wykonujący zabieg lipolizy iniekcyjnej: lekarz
 • skład 1 pakietu (podczas 1 wizyty):
  • fala radiowa (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona) – 15 minut
  • lipoliza iniekcyjna 2 ml (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona)
  • maska wyszczuplającą Guarana Slim (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona) – 15 minut
  • peeling enzymatyczny (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona) – 15 minut
  • liposukcja ultradźwiękowa (brzuch, uda, pośladki, boczki, ramiona) – 15 minut

Fala radiowa – zabieg prowadzi do redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej i modelowanie ciała za pomocą głębokich impulsów elektrycznych, które pobudzają krążenie i przemianę materii.

Lipoliza iniekcyjna polega na zaaplikowaniu specjalnego preparatu w wybrane miejsce zabiegowe z nadmierną tkanką tłuszczową. Po serii zabiegów możliwa jest utrata 4-5 cm w obwodzie (w miejscu podania preparatu). W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczą zwykle 3-5 zabiegi, jeśli zaś tkanka tłuszczowa jest obfita ilość zabiegów znacząco wzrasta. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 4-6 tygodni.

Maska Guarana Slim to maska o działaniu wyszczuplającym, której działanie polega na usprawnieniu przepływu limfy, przyspieszeniu metabolizmu, usunięciu toksyn z organizmu, redukcji cellulitu.

Peeling enzymatyczny: zabieg oczyszczający, polecany w przypadku cery wrażliwej, suchej oraz naczynkowej. Przy użyciu peelingu z enzymami roślinnymi delikatnie złuszczane są martwe warstwy naskórka, a skóra staje się gładka i nabiera zdrowego kolorytu.

Liposukcja ultradźwiękowa: zabieg wyszczuplający wykonywany przy użyciu odpowiednio dobranych fal ultradźwiękowych mających na celu pobudzenie mięśni do pracy, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 530 989 909. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Elite Skin Clinic

Mieszczący się na warszawskiej Woli gabinet oferuje swoim klientkom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych i pielęgnujących. Oferta Elite Skin Clinic to m.in. mezoterapia igłowa, zabieg nićmi PDO lub PLLA, powiększanie ust kwasem hialuronowym, stymulatory tkankowe. Wszystko to przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzeń oraz preparatów.