Eleon Clinic

Instalatorów 5A, Lokal U5, Warszawa

Zabieg Endermologie LPG na całe ciało w Eleon Clinic (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesna technika modelowania i wyszczuplania sylwetki; wzmocnienie i rewitalizacja skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: Endermologie LPG
  • partie ciała: całe ciało

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 574 082 936 (Instalatorów). Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową. Dni i godziny otwarcia lokalu: pon.- sob. 9-21. Strój wypożyczany - bez opłat. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Eleon Clinic

Kompleksowe dbanie o urodę nie musi się ograniczać tylko do codziennej pielęgnacji – od czasu do czasu warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu warto udać się do zlokalizowanej w Warszawie kliniki medycyny estetycznej. Eleon Clinic w swoje ofercie posiada specjalistyczne usługi poprawiające urodę (np. powiększanie ust, botoks, wypełnienie bruzd, epilacja laserowa i wiele innych)