Eleon Clinic

Kolejowa 47A, Warszawa

Zabieg z użyciem osocza i fibryny bogatopłytkowej na 1 lub 2 wybrane partie w Eleon Clinic

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg z zakresu medycyny estetycznej; sposób na odmłodzenie skóry i poprawę jej regeneracji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: osocze i fibryna bogatopłytkowa
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: uzależniona od konkretnych potrzeb pacjenta

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 690 859 760 (Kolejowa). Próba ponownego wykorzystania grouponu przez tę samą osobę spotka się z odmową. Godziny otwarcia lokalu: pon. - sob. 9-21. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Eleon Clinic

Kompleksowe dbanie o urodę nie musi się ograniczać tylko do codziennej pielęgnacji – od czasu do czasu warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów. W tym celu warto udać się do zlokalizowanej w Warszawie kliniki medycyny estetycznej. Eleon Clinic w swoje ofercie posiada specjalistyczne usługi poprawiające urodę (np. powiększanie ust, botoks, wypełnienie bruzd, epilacja laserowa i wiele innych)