Brak nowych powiadomień

2 lokalizacji

Strzyżenie, modelowanie, regeneracja (39,99 zł) z koloryzacją (79,99 zł) i więcej opcji w Efekt Professional

Do -66%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zniewalająca fryzura i zdrowe odżywione włosy pełne blasku.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Dobry fryzjer ma w sobie coś z czarodzieja – potrafi pokonać siłę grawitacji, a oklapniętej i szorstkiej czuprynie przywraca objętość, blask i zdrowy wygląd. Odwiedź z dzisiejszym grouponem Efekt Professional, a stylista sprawi, że Twoje włosy zyskają niezwyciężoną moc przyciągania.

Oferta
Mycie, strzyżenie, regeneracja w 1 z 3 opcji:

1) 39,99 zł zamiast 90 zł za mycie, strzyżenie, regenerację i modelowanie,
2) 79,99 zł zamiast 200 zł za mycie, strzyżenie, regenerację, modelowanie i koloryzację,
3) 99,99 zł zamiast 300 zł za mycie, strzyżenie, regenerację, modelowanie i balejaż.

Pierwszym krokiem do zmiany wizerunku jest strzyżenie. Odpowiednio obcięte włosy nie tylko zmieniają kształt twarzy i uwydatnią mocne strony, ale też bardzo ładnie układają się jeszcze długo po wizycie w salonie. Dodatkowo indywidualnie dobrana do potrzeb włosów kuracja regenerująca, intensywnie odżywia i odbuduje ich strukturę oraz sprawia, że są elastyczne i pełne blasku. Spektakularną przemianę zapewni zaś farbowanie na 1 kolor lub balejaż, który zarówno ożywi uczesanie, jak i podkreśli karnację i barwę oczu.

Efekt Professional
Salon Efekt Professional proponuje szeroki wachlarz zabiegów fryzjerskich oraz pielęgnacyjnych rytuałów na twarz i ciało. W ofercie znaleźć można m.in. strzyżenie, manicure, makijaż permanentny czy peeling migdałowy. Podczas zabiegów używane są profesjonalne kosmetyki firm Professional By Fama oraz Lecher. Każdy z salonów urządzony jest stylowo i nowocześnie, w przyjaznych dla oka barwach.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). 30% rabatu na masaż głowy z ampułką przeciw wypadaniu włosów firmy Lecher lub regeneracyjną firmy RV Fama. W opcji 3. 30% rabatu na strzyżenie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 504 993 863 (ul. Św. Mikołaja) lub 516 797 214 (ul. Częstochowska).
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Efekt Professional

Efekt Professional

Salony, Fryzjer, Strzyżenie