zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gdecka 12/U1, Warszawa

Do 51% zniżki na Wypełnienie stomatologiczne w Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Każda procedura stomatologiczna wykonywana jest przez lekarza stomatologa z należytą starannością i delikatnością.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 15, 2022
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani stomatolog przyjęła mnie o czasie. Pełen profesjonalizm. Świetne podejście do pacjenta. :) Z pewnością będę kontynuowała leczenie zębów w tym gabinecie. Polecam!
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 13, 2022
Pani doktor bardzo miła, delikatna i dokładna. Wszystko tłumaczyła i uprzejmie odpowiadała na pytania. Gabinet nowoczesny, bardzo ładny i czysty. Na zewnątrz dostępne miejsca do zaparkowania. Bardzo polecam
T
Tadeusz
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 4, 2022
Polecam 100 % satysfakcji pacjenta
A
Adam
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 29, 2022
Kupon bardzo atrakcyjny, Pani doktor bardzo miła, dokładna i solidna. Naprawdę kupon oraz gabinet godny polecenia. Oprócz kupony, Pani doktor pomogła w podjęciu dalszego leczenia.
A
Anna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 17, 2022
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, najwyższej jakości sprzęt. Pani doktor delikatna i uważna, bardzo dokładnie opowiadała, co robi i dlaczego. Polecam
M
Michał
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 15, 2022
Jestem bardzo zadowolony z usługi przeglądu stomatologicznego. na samym początku Pani stomatolog kamerką sprawdziła, które zęby będą potrzebować poźniejszego leczenia (oczywiście pacjent widzi wszytko live). Następnie Pani zabrała się za skaling, piaskowanie itd. jestem bardzo zadowolony. Miejsce jest schludne, nowoczesne, a w tle gra relaksująca muzyka. A co do Pani stomatolog, sympatyczna, spokojna, odpowiada na wszystkie pytania, Na pewno jeszcze nie raz zawitam do tego miejsca. POLECAM
A
Aleksandra
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 14, 2022
Skorzystałam z gruponu o wartości 300 zł na dowolne usługi stomatologiczne jak się okazało jeszcze musiałam 100 zł dopłacać o czym nie zostałam poinformowana, wykonane były dwa wypełnienia gdzie ta Pani oferuje na gruponie (za dwa wypełnienia 275 zł) więc powinnam się zmieścić a nie dopłacać. Bardzo nie uczciwe podejście gdzie jeszcze jechałam godzinę.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +

O tej ofercie

Groupon wart 300 zł do wydania na dowolne usługi stomatologiczne

W ofercie przegląd stomatologiczny, ustalenie planu leczenia oraz dowolne usługi stomatologiczne o wartości 300 PLN.

Zabiegi wykonywane przez lekarza stomatologa. 

Czas trwania wizyty dostosowany do wykonywanego zabiegu.

Groupon wart 500 zł do wydania na dowolne usługi stomatologiczne

W ofercie przegląd stomatologiczny, ustalenie planu leczenia oraz dowolne usługi stomatologiczne o wartości 500 PLN.

Zabiegi wykonywane przez lekarza stomatologa. 

Czas trwania wizyty dostosowany do wykonywanego zabiegu.

Przegląd stomatologiczny , skaling , czyszczenie, piaskowanie, fluorowanie obu łuków

W ofercie przegląd stomatologiczny, ustalenie planu leczenia, skaling, czyszczenie, piaskowanie i fluorowanie obu łuków. 

Zabieg wykonywany przez lekarza stomatologa.

Czas trwania wizyty uzależniony od stanu uzębienia, średnio 40 minut

wybielanie lampą BEYOND

W ofercie przegląd stomatologiczny, ustalenie planu leczenia, zabieg wybielania lampą Beyond ( maksymalnie 3 naświetlania na jednej wizycie w zależności od stanu uzębienia ).

Zabieg wykonywany przez lekarza stomatologa. Efekt widoczny bezpośrednio po zabiegu. Wskazane powtarzanie zabiegu co 12 -24 miesiące.  

Czas trwania zabiegu : do 1 godz.

Lekarz Stomatolog Edyta Balcer

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 604 484 819. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Edyta Balcer Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna

Gabinet stomatologiczny Edent-Grochów jest miejscem, w którym najważniejszym celem jest zadowolenie i dobre samopoczucie pacjenta w każdym wieku.