Brak nowych powiadomień

EATs Me!

Detoks komórkowy 800 kcal: 3 dni diety za 129,99 zł i więcej opcji w EATs Me! (do -33%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -33%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Oczyszczająca dieta, która wpływa pozytywnie nie tylko na zdrowie, ale także na samopoczucie

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 800 kcal
  • czas trwania: 3-15 dni
  • dostawa: na terenie Warszawy
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • możliwość dowozu w weekendy: tak, w soboty

Przygotowane posiłki są wegańskie oraz nie zawierają glutenu.

Oczyszczająca dieta wpływa pozytywnie na metabolizm oraz spowalnia procesy starzenia. Dieta przeznaczona jest dla osób, które często odczuwają zmęczenie, brak energii, walczą z przewlekłymi chorobami, jak astma, katar, obolałe stawy i mięśnie, oraz nie są wstanie zrzucić zbędnych kilogramów.

Dieta jest zgodna z założeniami postu leczniczego Dr Ewy Dąbrowskiej, według których zapewniona jest odpowiednia zawartość witamin, makroelementów oraz zapotrzebowania kalorycznego. Jej zastosowanie może pomóc w odbudowie flory bakteryjnej, usunięciu szkodliwych drobnoustrojów i zakażeń, oraz w utrzymaniu odpowiedniego poziomu hormonów i optymalnej gospodarki energetycznej przez cały dzień.

Więcej informacji na stronie.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Warszawy, w przypadku dalszych kursów wymagana dopłata po konsultacji telefonicznej. Przed zamówieniem warto przemyśleć i ustalić odpowiednią datę rozpoczęcia detoksu (np. okres świąteczny). Dodatkowe informacje pod numerem tel. 729 992 019. Posiłki dostarczane są od poniedziałku do piątku. Można określić maksymalną godzinę dostawy rano. Dostawa na weekend odbywa się w sobotę rano. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: groupon w formacie PDF należy przesłać na adres bok@eatsme.pl z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, kod do domofonu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zamówienia na kurację należy składać z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem (2 dni robocze). Zmiana terminu dostawy jest możliwa z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

EATs Me!

Zbilansowane oraz pełne witamin i mikroelementów posiłki są specjalnością firmy cateringowej EATs Me!. Filozofią firmy jest tworzenie takich potraw, które pozwolą na dostarczenie organizmowi jak największej ilości różnorodnych składników odżywczych. Proponowane tutaj diety nie zawierają w sobie białka zwierzęcego, które zastępowane jest białkiem roślinnym.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.