Catering Pełnia Zdrowia FIT: 3 dni diety za 135 zł i więcej opcji w EATs Me! (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Składająca się z 6 posiłków dziennie dieta, to okazja by zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 1, 2019
Bardzo smaczny wegański catering. Polecam!

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1400 lub 1800 kcal
  • czas trwania: 3-15 dni
  • dostawa: na terenie Warszawy
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 6
  • możliwość dowozu w weekendy: tak, w soboty

Catering Pełnia Zdrowia to 100% roślinne, niskoprzetworzone posiłki, które mogą pomóc nie tylko w utracie wagi, zwiększeniu poziomu energii, ale także zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym. Oferta obejmuje 6 odżywczych i świeżych posiłków przygotowanymi pod okiem eksperta. Codziennie, organizm otrzyma optymalną dawkę niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, enzymów, białek, zdrowych tłuszczów czy węglowodanów. Pomoże to wzmocnić układ odpornościowy oraz ustabilizować poziom cukru we krwi.

Więcej informacji na stronie

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W terminie od 23 grudnia do 7 stycznia dostawy nie są realizowane.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: bezpłatna dostawa na terenie Warszawy, w przypadku dalszych kursów wymagana dopłata po konsultacji telefonicznej. Przed zamówieniem warto przemyśleć i ustalić odpowiednią datę rozpoczęcia diety (np. okres świąteczny). Dodatkowe informacje pod numerem tel. 729 992 019. Posiłki dostarczane są od poniedziałku do piątku. Można określić maksymalną godzinę dostawy rano
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: groupon w formacie PDF należy przesłać na adres bok@eatsme.pl z danymi do zamówienia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, kod do domofonu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zamówienia na kurację należy składać z minimum 2-dniowym wyprzedzeniem (2 dni robocze). Zmiana terminu dostawy jest możliwa z minimum 24-godzinnym wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

EATs Me!

Zbilansowane oraz pełne witamin i mikroelementów posiłki są specjalnością firmy cateringowej EATs Me!. Filozofią firmy jest tworzenie takich potraw, które pozwolą na dostarczenie organizmowi jak największej ilości różnorodnych składników odżywczych. Proponowane tutaj diety nie zawierają w sobie białka zwierzęcego, które zastępowane jest białkiem roślinnym.