Eat4Fit

Plan żywieniowy (2,99 zł) lub catering dietetyczny z dostawą na 5 dni (od 159,99 zł) i więcej opcji z Eat4Fit

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o odpowiednie żywienie i zbilansowane, różnorodne posiłki lub zdecydować się na 5-dniową kurację oczyszczającą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: standard lub oczyszczająca
 • kaloryczność: 1000-2000 kcal
 • czas trwania: 5-20 dni
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • wyłączenia: brak
 • obszar dostawy: darmowa na terenie całej Warszawy (poza teren Warszawy dowóz ustalany jest indywidualnie)
 • dni dostawy: od poniedziałku do piątku

Tygodniowy plan żywieniowy wysyłany jest na podany przez klienta adres e-mail. Po wstępnym wywiadzie przeprowadzanym mailowo klient otrzymuje rozpiskę, co należy spożywać przez najbliższe 7 dni.


Dieta standardowa: klasyczna, zbilansowana dieta, oparta przede wszystkim na chudym mięsie, nabiale, warzywach, owocach i produktach zbożowych. W zależności od wariantu kalorycznego może pomóc w utracie zbędnych kilogramów, utrzymaniu aktualnej sylwetki lub w przybraniu na wadze.

Dla kogo: dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale brakuje im czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków.

Przykładowy jadłospis:

 • filet z dorsza z puree z zielonego groszu i świeża papryka
 • stek z tuńczyka z makaronem żytnim i pomidorkami cherry
 • sałatka ze szpinakiem wędzonym łososiem, pomidorkami cherry i kiełkami
 • dietetyczny sernik z musem z owoców leśnych
 • melon z odtłuszczoną mozzarellą i rukolą

Dieta oczyszczająca: oparta głównie na produktach bogatych w błonnik pokarmowy, w tym owocach i warzywach. Skomponowana tak, by zapewnić od pięciu do dziewięciu porcji warzyw i owoców w ciągu dnia. Zawiera również odpowiednią ilość błonnika, dzięki orzechom, nasionom i całym ziarnom.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 989 799 wraz z przesłaniem grouponu w formacie PDF na adres info@eatforfit.pl i podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i godz. dostaw, kod do domofonu). Darmowa na terenie całej Warszawy (poza teren Warszawy dowóz ustalany jest indywidualnie). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 20. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 20. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Eat4Fit

Catering dietetyczny jest łatwą i szybką formą zbilansowania dziennego zapotrzebowania na kalorie. Odpowiednio dobrana dieta wpływa na lepsze samopoczucie, wygląd czy kondycję. W Eat4Fit istnieje możliwość doboru diety nawet dla najbardziej wymagających. W ofercie znajdują się gotowe zestawy z odpowiednią ilością kalorii, ale także możliwość własnego udziału w układaniu diety.