Rakowicka 17/4B, Kraków

Dowolna shisha (39,99 zł) z napojem dla 2 osób (52,99 zł) i więcej opcji w Dubai Shisha (do -43%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do miłego spędzenia czasu z przyjaciółmi; do wyboru shisha o rozmaitych smakach

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: dowolna shisha klasyczna lub premium, opcjonalnie z napojem dla 2 lub 4 osób (herbata) lub grouponem wartościowym na menu
  • przykładowe smaki shishy: cytryna z miętą, melon, banan, grapefruit z miętą, kiwi, arbuz z miętą, brzoskwinia, jagoda, ananas, energy, winogrono z jeżyną, koktajl owocowy
  • menu znajduje się tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać na prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na bon podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/ lub telefonicznie: +48 501 896 153+48 571 375 692. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dubai Shisha

Odrobiny orientalnego luksusu zaznać można w krakowskim barze, gdzie pochodzący z krajów wschodnich właściciele dbają o najlepszej jakości fajki wodne i nie tylko. W menu, oprócz szerokiego wyboru smaków shishy, są także rozmaite koktajle, pachnące herbaty i słodkości. To wszystko w towarzystwie ciekawego wystroju i klimatycznej muzyki. W lokalu istnieje możliwość rezerwacji stołów, pokojów VIP lub całego baru.