Dream Car

ul. Stoczniowców 3, Kraków

Wymiana opon na felgach stalowych do 16 cali z wyważeniem za 29,99 zł i więcej opcji w serwisie Dream Car (do -58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wymiana opon z wyważeniem pozwala zwiększyć bezpieczeństwo jazdy i dopasować ogumienie do warunków atmosferycznych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 5 opcji

Wymiana opon:

  • 29,99 zł zamiast 72 zł za wymianę opon na felgach stalowych do 16 cali z wyważeniem,
  • 39,99 zł zamiast 96 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych do 16 cali z wyważeniem,
  • 54,99 zł zamiast 84 zł za wymianę opon na felgach stalowych od 17 do 18 cali z wyważeniem,
  • 69,99 zł zamiast 128 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 17 do 18 cali z wyważeniem,
  • 99,99 zł zamiast 164 zł za wymianę opon na felgach aluminiowych od 19 do 20 cali z wyważeniem.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje opon typu runflat oraz wymiany opon z czujnikami ciśnienia – realizacja możliwa za dopłatą zgodnie z cennikiem. Serwis zastrzega możliwość odmowy realizacji usługi w przypadku stwierdzenia, iż założenie dostarczonego przez klienta ogumienia zagraża bezpieczeństwu. Oferta dotyczy tylko samochodów osobowych i SUV z wyłączeniem samochodów dostawczych i terenowych.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać groupon. Nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.12 348 03 00. Warunkiem koniecznym do dokonania rezerwacji jest podanie kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dream Car

Dream Car to Centrum Kompleksowej Obsługi Pojazdów znajdujące się w samym sercu Krakowa. Serwis dysponuje 10-cioma w pełni wyposażonymi stanowiskami do obsługi samochodów osobowych i dostawczych, gdzie wykonać można naprawy w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki. Klientom oferowane są również usługi myjni ręcznej, gdzie pracownicy zadbają o to, aby samochód odzyskał blask, a każda podróż sprawiała przyjemność. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu firmy BOSCH serwis wulkanizacji świadczy usługi naprawy, wymiany i optymalizacji wszelkiego rodzaju kół dla samochodów osobowych i dostawczych oraz fachowego doradztwa w przypadku zakupu nowego ogumienia. Serwis klimatyzacji natomiast, świadczy usługi zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróży w czasie upalnych dni oferując serwisowanie układów klimatyzacji z czynnikiem R134a oraz nowym 1234yf za pomocą nowoczesnych urządzeń marki BOSCH. Personel posiada wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i certyfikatami, a także niezbędne uprawnienia pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dla wygody klientów przygotowana została poczekalnia, gdzie w komfortowych warunkach można oczekiwać na wykonaną usługę, umilając sobie czas czytaniem prasy codziennej lub oglądaniem TV, a także duży parking, gdzie samochody czekają na odbiór przez swoich właścicieli.