zamknij
Wyprzedaż!

Dream Beauty Clinic

Marszałkowska 45/49, Warszawa

Depilacja laserowa: okolicy brwi lub ucha (9 zł), wąsika (29 zł) i więcej w Dream Beauty Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg laserowy stanowi skuteczną alternatywę dla konwencjonalnych metod usuwania owłosienia

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Desire oraz Infinity
  • rok produkcji: 2019
  • rekomendowana liczba zabiegów: od 4 do 6 zabiegów
  • czas trwania zabiegu: od 10 do 60 minut

Partie ciała do wyboru: wąsik, broda, policzki, baki, skronie, uszy, szyja, kark, pachy, brodawki piersiowe, ramiona, przedramiona, dłonie, brzuch, linia biała, pośladki, przestrzeń między-brwiowa, stopy, kolana, bikini klasyczne, bikini średnie, bikini głębokie, przestrzeń między brwiowa, okolica nad pośladkami.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 12-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 900 887. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Do zabiegu na całe ciało obowiązuje dopłata w kwocie 200 zł.. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Dream Beauty Clinic

Marzenia o pięknym wyglądzie nie muszą zostawać w sferze wyobraźni. Z pomocą w ich realizacji przychodzi zlokalizowany w Warszawie salon Dream Beauty Clinic. Klienci mają tu do wyboru wiele zabiegów o działaniu wyszczuplającym, odmładzającym i pielęgnującym na ciało i twarz. W ofercie dostępne są m.in. depilacja laserowa, laserowe usuwanie zmian skórnych, zabiegi medycyny estetycznej, wodorowe oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja, peeling węglowy, liftingujący zabieg HiFu.