Dokkoon Thai Massage & Spa

ul. Mickiewicza 20, Warszawa

Masaże tajskie: olejkami lub gorącymi kamieniami i więcej w Dokkoon Thai Massage & Spa (do -28%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Tajskie masaże z wykorzystaniem aromatycznych olejków lub gorących kamieni to sposób na relaks ciała i ducha oraz pielęgnację skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60, 90 lub 120 minut
  • dostępne masaże:
    • tajski tradycyjny
    • tajski z olejkami
    • tajski gorącymi kamieniami
    • tajski z ciepłym olejem kokosowym

Tradycyjny masaż tajski to masaż głęboki, wykonywany bez zastosowania olejków. Osoba poddająca się masażowi ma na sobie luźne ubranie zapewnione przez salon. Masaż odbywa się na materacu i polega na powolnym i rytmicznym uciskaniu kolejnych partii mięśni tak, aby doprowadzić do ich rozluźnienia.

Masaż tajski z olejkami polega na mocnym ucisku skóry i tkanki mięśniowej. Ma zastosowanie w łagodzeniu napięć stresopochodnych i kojeniu nerwów.

Masaż gorącymi kamieniami to relaksujący masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych. Powoduje bardzo szybkie rozluźnienie napiętych mięśni, mocno rozgrzewa dając uczucie odprężenia i odstresowania.

Masaż ciepłym olejem kokosowym to masaż mocno rozgrzewający i silnie nawilżający skórę, dzięki czemu po zabiegu staje się ona bardziej miękka i aksamitnie gładka w dotyku. Witaminy i minerały zawarte w olejku kokosowym opóźniają procesy starzenia się skóry.


Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 732 132 844. Dni i godziny otwarcia: codziennie od 12:00 do 22:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dokkoon Thai Massage & Spa

Chcąc doświadczyć „części tajskiej kultury poprzez tradycyjny masaż tajski lub bardziej relaksującą formę tajskiego masażu z olejkiem” warto udać się do zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu salonu masażu. Tutejszą specjalnością są mające tysiącletnią tradycję masaże tajskie. Stosowane podczas zabiegów techniki rozciągania i akupresura mają na celu „uwolnienie z ciała napięcia i umożliwienie energii łatwiejszego przez nie przepływu”. Warto dodać, że we wnętrzach Dokkoon Thai Massage & Spa panuje orientalny klimat spowity unoszącym się w powietrzu zapachem trawy cytrynowej i dźwiękami relaksującej muzyki.

Więcej informacji na Facebooku.