Dokkoon Thai Massage & Spa

ul. Mickiewicza 20, Warszawa

Do 21% zniżki na Masaż - Orientalny w Dokkoon Thai Massage & Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż określonych partii ciała może wspomóc funkcjonowanie całego organizmu, poprawić sen, zredukować różnego rodzaju dolegliwości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 30 lub 60 minut
  • dostępne masaże:
    • refleksologia stóp
    • masaż tajski pleców, ramion i głowy

Refleksologia stóp polega na masowaniu stóp, kostek, łydek, często i okolic kolan. Ma na celu odstresowanie, wspieranie odtruwania organizmu i regulację różnych układów w ciele.

Masaż pleców, ramion i głowy niweluje napięcie i ucisk odczuwany w okolicach karku i ramion. Ten rodzaj antystresowego masażu jest często używany aby złagodzić migrenę i ból głowy.


Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 732 132 844. Dni i godziny otwarcia: codziennie od 12:00 do 22:00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dokkoon Thai Massage & Spa

Chcąc doświadczyć „części tajskiej kultury poprzez tradycyjny masaż tajski lub bardziej relaksującą formę tajskiego masażu z olejkiem” warto udać się do zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu salonu masażu. Tutejszą specjalnością są mające tysiącletnią tradycję masaże tajskie. Stosowane podczas zabiegów techniki rozciągania i akupresura mają na celu „uwolnienie z ciała napięcia i umożliwienie energii łatwiejszego przez nie przepływu”. Warto dodać, że we wnętrzach Dokkoon Thai Massage & Spa panuje orientalny klimat spowity unoszącym się w powietrzu zapachem trawy cytrynowej i dźwiękami relaksującej muzyki.

Więcej informacji na Facebooku.