zamknij
Multikino

Dobry Dzień

Catering dietetyczny: dieta Slim z dostawą na 3 dni od 99,99 zł i więcej opcji z firmą Dobry Dzień (do -45%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Dieta redukcyjna to sposób na zgubienie kilku zbędnych kilogramów bez uczucia głodu i monotonni dzięki odpowiednio dobranym posiłkom

O tej ofercie


Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Slim (redukcyjna)
  • kaloryczność: 1000, 1200, 1500 kcal (wyższe kaloryczności dostępne są w diecie Home & Office)
  • czas trwania: od 3 do 20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • obszar dostawy: darmowa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu
  • dni dostawy: od poniedziałku do piątku (możliwość dowozu w piątek takiego samego zestawu na 2 dni)

Dieta redukcyjna: skomponowana jest tak, aby ograniczyć liczbę kalorii, a jednocześnie dostarczyć organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Bazuje na produktach bogatych w białko, węglowodanach złożonych, warzywach, owocach, nasionach i zdrowych tłuszczach.

Dla kogo: dla osób, które chcą schudnąć w zdrowy sposób.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail kontakt@dobry-dzien.pl. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz rodzaj i kaloryczność diety oraz dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający. Darmowa na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Dobry Dzień

Zamiłowanie do smacznego i zdrowego odżywiania było motywem powstania rodzinnej firmy cateringowej. Dobry Dzień tworzy zespół dietetyków, kucharzy, dostawców i pracowników produkcji, którzy dbają o wysoką jakość i urozmaicone posiłki przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów i naturalne przyprawy. W ofercie dostępne są diety dopasowane do różnorodnych potrzeb, np. dieta treningowa, Home & Office, redukcyjna Slim i Vege w wersji z rybami lub bez.

Więcej informacji na Facebooku.