Detoks sokowy: 3-dniowa dieta za 149,99 zł i więcej opcji w Divine Food

Wybierz opcję

Wyróżniki

Opierający się na warzywach oraz sokach detoks pomoże w skutecznym oczyszczeniu organizmu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • detoks zalecany jest przed rozpoczęciem diety redukcyjnej lub w przypadku chęci uzupełnienia codziennej porcji witamin
  • dzienny zestaw składa się z 5 sycących niepasteryzowanych soków owocowych lub owocowo-warzywnych (300 ml każdy) i butelki świeżej wody alkalicznej (300 ml)

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dostawa na terenie: Warszawy, Piaseczna, Legionowa, Józefowa, Otwocka (na terenie Warszawy – dostawy poranne w opcji pod drzwi realizowane do godz. 8:30 rano; w pozostałych lokalizacjach – dostawy wieczorne w godz. 17:00-22:30). Możliwy kontakt telefoniczny: 888 098 880
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: kontakt@divinefood.pl, załączając groupon w formacie PDF, w tytule wpisując kod zabezpieczający, a w wiadomości podając dane do dostawy (imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Divine Food

Firma oferuje swoim klientom odpowiednio zbilansowane posiłki, bez konieczności ich przygotowywania. Skorzystać można zarówno z cateringu dietetycznego, jak i okolicznościowego, przygotowywanego m.in. z produktów ekologicznych, superfoods. Większość posiłków powstaje przy wykorzystaniu metody sous-vide, która pomaga zachować cenne witaminy i składniki odżywcze.