Brak nowych powiadomień

Different – Restauracja w ciemności

Kolacja w ciemności: 3-daniowy zestaw standard od 99 zł i więcej w Different – Restauracji w ciemności

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych w ciemności

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
marzena
6 Oceny2 reviews
listopad 20, 2019
Wielki ukłon w stronę niewidomych ludzi.
E
Elżbieta
4 Oceny2 reviews
listopad 15, 2019
Niezwykłe doświadczenie. W czasie posiłku w restauracji nie obserwujesz innych i nie jesteś obserwowany. Skupiasz się wyłącznie na smakach, zapachach (tym bardziej, że nie wiesz, co ci podadzą) i rozmowie z drugą osobą. Po opuszczeniu sali możesz sprawdzić, czy twoje zmysły cię nie zawiodły. Restauracja Different to miejsce, które warto odwiedzić. Jak sama nazwa wskazuje - jest inna niż wszystkie, nietuzinkowa.
M
Małgorzata
2 Oceny1 reviews
listopad 12, 2019
Wszystko super. Jedzenie bardzo smaczne, świetna obsługa. Polecam!
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

 • rodzaj kuchni: europejska fusion

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.


Zestaw standard obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne
 • zimny napój

**Zestaw standard z deserem obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne
 • deser
 • zimny napój

Zestaw wykwintny obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne premium (droższe składniki)
 • deser
 • napój zimny/gorący
 • lampkę wina

Zestaw konesera – komponowany według specjalnych życzeń gości + wino do wyboru (białe lub czerwone)

Zestaw dla dziecka do 12 lat obejmuje:

 • przystawkę
 • danie główne na mały apetyt
 • deser
 • napój

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego, oryginalnego. Popularny niegdyś program telewizyjny w Restauracji Different nabiera „dosłownego” kształtu. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna rozbudzi zmysły i zacieśni relacje.

Menu pozostaje tajemnicą, jednak istnieje możliwość określenia preferencji kulinarnych, np. kuchni bezglutenowej, alergii pokarmowych czy też wykluczenia pojedynczych produktów.

Więcej informacji na stronach:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwy kontakt tel.: 533 123 123. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę: restauracjadifferent.pl/p/rezerwacja. Kod zabezpieczający Groupon prosimy wpisać w polu „Uwagi do zamówienia". Na końcu formularza, w ostatniej opcji płatności, należy wybrać metodę płatności „Voucher". Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Restauracja jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie". Całość zysków będzie przeznaczona na działalność charytatywną, dla najuboższych.

Different – Restauracja w ciemności

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.