Brak nowych powiadomień

Different – Restauracja w ciemności

Romantyczna kolacja w ciemności: zestaw dla 1 osoby za 85 zł i więcej opcji w restauracji Different

Do -15%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do skosztowania niespodziewanych kompozycji kulinarnych w ciemności

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Romantyczna kolacja lub Randka w ciemno (przystawka, danie główne, deser, napój)

  • 85 zł zamiast 100 zł za kolację dla 1 osoby
  • 170 zł zamiast 200 zł za kolację dla 2 osób
  • 255 zł zamiast 300 zł za kolację dla 3 osób
  • 340 zł zamiast 400 zł za kolację dla 4 osób

Zobacz również Niewidzialną Wystawę

Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.

Spotkanie we dwoje w całkowitej ciemności może być alternatywą dla osób szukających czegoś wyjątkowego, oryginalnego. Popularny niegdyś program telewizyjny w Restauracji Different nabiera „dosłownego” kształtu. Zaskakująca sceneria oraz niespodzianka kulinarna rozbudzi zmysły i zacieśni relacje.

Do wyboru warianty:

  • zestaw mięsny
  • zestaw rybny
  • zestaw wegański

Menu pozostaje tajemnicą, jednak istnieje możliwość określenia preferencji kulinarnych, np. kuchni bezglutenowej, alergii pokarmowych czy też wykluczenia pojedynczych produktów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na stronie www.restauracjadifferent.pl/rezerwacja. Możliwość skorzystania z wymiany grouponu na elegancki voucher w cenie 15 zł z możliwością odbioru na miejscu. Alkohol dodatkowo płatny na recepcji. Restauracja obsługiwana jest przez niewidomych kelnerów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: www.restauracjadifferent.pl/rezerwacja. Przejdź przez formularz w ostatniej opcji płatności wybierając zapłatę "VOUCHER" podaniem kodu zabezpieczającego w dodatkowych informacjach. Można rezerwować stoliki na godziny: 16:00-17:30, 18:00-19:30, 20:00-21:30. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Different – Restauracja w ciemności

Nie od dziś wiadomo, że wyciszenie jednego ze zmysłów wyostrza pozostałe – aby więc poznać intensywną, niecodzienną feerię smaków, warto wybrać się do restauracji, w której potrawy serwowane są w ciemności. W menu królują dania europejskiej kuchni fushion oraz przygotowywane z zachowaniem zasad slow food.

Different to miejsce szczególne, bowiem każda wycieczka kulinarna przewodzona jest przez osoby niewidome, które swoimi kwalifikacjami i uprzejmością umilają posiłek, a także z chęcią dzielą się z gośćmi światem pełnym radości, udowadniając, że życie niewidomych również ma wiele barw. Po kolacji goście mają okazję dowiedzieć się, co dokładnie było serwowane na talerzu i porównać ze swoimi przypuszczeniami, co stanowi ciekawą zabawę dla rodzin i przyjaciół.

Restauracja jest prowadzona przez Fundację pomocy rodzinie "Człowiek w potrzebie". Całość zysków będzie przeznaczona na działalność charytatywną, dla najuboższych.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.