Dietetyczny Kredens

ul. Warszawska 39/7, Białystok

Catering dietetyczny z dowozem: dieta na 5 dni za 149,99 zł i więcej opcji z firmą Dietetyczny Kredens

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzięki wybranej diecie można zadbać o zdrowie, poprawić nawyki żywieniowe i zgubić nadmiar kilogramów

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Catering dietetyczny z dowozem (dieta 1000 kcal lub 1200 kcal):

  • 149,99 zł zamiast 200 zł za catering na 5 dni,
  • 299,99 zł zamiast 400 zł za catering na 10 dni,
  • 449,99 zł zamiast 600 zł za catering na 15 dni.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów, brak możliwości dostawy pod ten sam adres więcej niż jednokrotnie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Realizacja w dni robocze. Dowóz na terenie Białegostoku w cenie. Możliwy dowozu w okolicach Białegostoku (za dopłatą, zależne od odległości i ilości zamówień) – w tym przypadku należy skontaktować się z Dietetycznym Kredensem przed zakupem grouponu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 517 311, mailowo: zamow@dietetycznykredens.pl lub przez formularz: http://dietetycznykredens.pl/formularz/ (z dopiskiem: groupon) z min. 72-godzinnym wyprzedzeniem. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Dietetyczny Kredens

Wszyscy, którzy chcą odżywiać się zdrowo, skorzystać mogą z oferty Dietetycznego Kredensu. Firma oferuje catering składający się z 5 posiłków dziennie, które komponowane są w oparciu o najwyższe standardy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz obowiązujące normy i zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. W diecie stawia się na różnorodność oraz bogactwo składników odżywczych, a przy tym dba się o niską zawartość sodu, cukrów prostych oraz cholesterolu. Ponadto posiłki pozbawione są sztucznych barwników, ekstraktów, substancji konserwujących czy aromatów, a proces przygotowywania pakietów jest pod stałą kontrolą dyplomowanych dietetyków.