zamknij
Audioteka

Catering dietetyczny: dieta Sportowa z dostawą na 3 dni od 134 zł i więcej z firmą Dietetic Style

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta dedykowana osobom aktywnym, które potrzebują wsparcia kalorycznego i odpowiedniej suplementacji po dużym wysiłku fizycznym

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Polecam gorąco 👌 Poza małymi wpadkami w postaci np. braku kurczaka do dwóch posiłków pomimo zadeklarowanego składu, posiłki są smaczne, makro i kaloryka się zgadza. Byłam bardzo zadowolona :)

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: Sportowa
  • kaloryczność: 2000-3500 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: na terenie Warszawy, Trójmiasta, Lublina, Łódzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia
  • dni dostawy: codziennie

Dieta Sportowa oparta jest na pełnoziarnistych produktach zbożowych, pełnowartościowych dobrze przyswajalnych produktach białkowych (jaja, ryby, chudy nabiał, mięso, rośliny strączkowe), zielonych warzywach liściastych, owocach, naturalnych źródłach tłuszczu oraz specjalnych koktajlach.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 922 077. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane potrzebne do realizacji zamówienia (dane kontaktowe, adres dostarczenia cateringu). Dostawa na terenie Warszawy, Trójmiasta, Lublina, Łódzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Dietetic Style

Szukając sposobów za urozmaicenie swoich posiłków bez konieczności tracenia czasu na ich przygotowywanie warto skorzystać z usług firm cateringowych. Możliwość taką udostępnia Dietetic Style, czyli „nowy projekt na kulinarnej mapie Polski, za który odpowiada grupa młodych, pełnych pasji i energii szefów kuchni z doświadczeniem w najlepszych restauracjach”. Firma oferuje kilka rodzajów diet (np. Classic, Sport, Wegetariańska, Śródziemnomorska, Paleo) z dostawą pod wskazany adres.

Więcej informacji na Facebooku.