zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Dietetic Style

Catering dietetyczny: dieta wegetariańska z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej z firmą Dietetic Style

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dieta skierowana do wegetarian, którzy chcą zadbać o zbilansowane posiłki oraz wszystkich osób chcących wykluczyć spożywanie mięsa

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Polecam gorąco 👌 Poza małymi wpadkami w postaci np. braku kurczaka do dwóch posiłków pomimo zadeklarowanego składu, posiłki są smaczne, makro i kaloryka się zgadza. Byłam bardzo zadowolona :)

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • rodzaj diety: wegetariańska
  • kaloryczność: 1000-2000 kcal
  • czas trwania: 3-20 dni
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • wyłączenia: brak
  • dostawa: na terenie Warszawy, Trójmiasta, Lublina, Łódzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia
  • dni dostawy: codziennie

Dieta wegetariańska oparta jest na wysokobiałkowych produktach roślinnych oraz nabiale zwierzęcym z wykluczeniem mięsa, ryb i owoców morza.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 787 922 077. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający oraz dane potrzebne do realizacji zamówienia (dane kontaktowe, adres dostarczenia cateringu). Dostawa na terenie Warszawy, Trójmiasta, Lublina, Łódzi, Poznania, Szczecina, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Białegostoku, Bydgoszczy, Torunia. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dietetic Style

Szukając sposobów za urozmaicenie swoich posiłków bez konieczności tracenia czasu na ich przygotowywanie warto skorzystać z usług firm cateringowych. Możliwość taką udostępnia Dietetic Style, czyli „nowy projekt na kulinarnej mapie Polski, za który odpowiada grupa młodych, pełnych pasji i energii szefów kuchni z doświadczeniem w najlepszych restauracjach”. Firma oferuje kilka rodzajów diet (np. Classic, Sport, Wegetariańska, Śródziemnomorska, Paleo) z dostawą pod wskazany adres.

Więcej informacji na Facebooku.