DietaDoDomu.pl

5-dniowy catering dietetyczny za 179,99 zł i więcej opcji z DietaDoDomu.pl (do -45%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dania przygotowywane są na parze, pieczone w piecu lub smażone na oliwie z oliwek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

5-dniowy catering dietetyczny (do 1500 kcal dziennie)

  • 179,99 zł zamiast 310 zł za 5-dniową dietę dla 1 osoby,
  • 339,99 zł zamiast 620 zł za 5-dniową dietę dla 2 osób.

Każda z opcji zawiera 5-dniową dietę po 5 posiłków dziennie:

  • pierwsze śniadanie
  • drugie śniadanie
  • obiad
  • podwieczorek
  • kolacja

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawy do klienta odbywają się dzień wcześniej w godzinach od 15 do 21. Koszt dostawy: Sopot - 3 zł, Gdańsk i Gdynia od 4 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 55 44 18 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dietadodomu.pl

„Jesteś tym, co jesz” - te słowa doskonale rozumie firma cateringowa stawiająca sobie za cel dobre samopoczucie i zdrowie swoich klientów. Catering dietetyczny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących odżywiać się racjonalnie, lecz nieposiadających zbyt wiele czasu na przygotowanie posiłków. Firma dokłada wszelkich starań, aby serwowane dania nie zawierały niezdrowych składników spożywczych i nie były poddawane szkodliwym metodom obróbki termicznej. W menu królują m.in. jogurty z naturalnym musli, pieczywo zbożowe lub z amarantusem, świeże soki, sałatki, chude mięso i ryby, a także dania wegetariańskie, jak np. kotlety z soczewicy czy zapiekane makarony z warzywami.