Diamond Beauty Lidia Wolna

Ciasna 10, Sosnowiec

Kriolipoliza Cooltech: zabieg na podbródek od 402 zł w Diamond Beauty Lidia Wolna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie podbródka, wymodelowanie owalu twarzy i ujędrnienie skóry

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: kriolipoliza Cooltech
  • partie ciała: podbródek

Kriolipoliza to mało inwazyjna metoda rozpadu komórek tłuszczowych poprzez zamrażanie. Specjalna głowica pobiera energię z zalegającej tkanki tłuszczowej, nie naruszając jednocześnie skóry, nerwów, mięśni czy innych tkanek. W trakcie zabiegu odczuwać można lekki chłód.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 571 278 150. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Diamond Beauty Lidia Wolna

Zlokalizowany w Sosnowcu salon kosmetyczny specjalizuje się w nowoczesnych technikach wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także redukcji cellulitu oraz odmładzania i biorewitalizacji skóry. W ofercie Diamond Beauty znaleźć można szeroki zakres usług kosmetologii estetycznej. W miłej atmosferze, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb można poprawić nie tylko swój wygląd, ale i samopoczucie. Wśród dostępnych zabiegów wymienić można m.in. kriolipolizę Cooltech, falę uderzeniową Storz Medical, falę radiową Maximus, Hifu na wybrane partie.