Brak nowych powiadomień

Aleja Armii Krajowej 40, Częstochowa

Depilacja woskiem wybranych partii ciała od 19,99 zł w Salonie Urody Diament

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Szybki zabieg pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranych partii i cieszyć się gładkim ciałem przez kilka tygodni

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • typ depilacji: woskiem
  • dostępne partie ciała: bikini, pachy, całe nogi

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 177 033. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Diament Salon Urody

Zlokalizowany w Częstochowie salon to miejsce, gdzie szybko można zadbać o piękniejszy wygląd. Tutejszą specjalnością są zabiegi manicure'u i pedicure'u, w tym stylizacje klasyczne, hybrydowe, japońskie, biologiczne oraz pielęgnujące spa dłoni i stóp. Oprócz tego klientki mogą zdecydować się na lifting lub hennę zarówno rzęs, jak i brwi, a także oczyszczającą mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, eksfoliację kwasami. Dopełnieniem oferty jest depilacja woskiem.