Dermoestetica

Kwas hialuronowy: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wolumetrię twarzy, ust lub nosa i więcej w Dermoestetice

Do -89%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Kwas hialuronowy to naturalny wypełniacz, którego aplikacja pozwala ujędrnić i wygładzić skórę, wymodelować twarz, powiększyć usta

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócieWybierz 1 z 4 opcji

Groupon zniżkowy na zabieg wolumetrii twarzy, ust lub nosa z użyciem kwasu hialuronowego:

  • 49,99 zł za groupon wart 300 zł na zabieg z użyciem 1 ml preparatu
  • 69,99 zł za groupon wart 600 zł na zabieg z użyciem 2 ml preparatu
  • 99,99 zł za groupon wart 900 zł na zabieg z użyciem 3 ml preparatu
  • 129,99 zł za groupon wart 1200 zł na zabieg z użyciem 4 ml preparatu

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.


Zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegów: usieciowany kwas hialuronowy Princess Filler lub Princess Volume. Dokładna specyfikacja preparatów dostępna tutaj.

Podczas jednego zabiegu modelowania i wypełniania ust używa się 1 ml kwasu hialuronowego. Do wolumetrii twarzy zużywa się 1-3 ml. Ilość produktu potrzebnego do wolumetrii jest ściśle uzależniona od oczekiwań klienta i jego warunków anatomicznych.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Dopłaty: do opcji 1. 350 zł, do opcji 2. 700 zł, do opcji 3. 1050 zł, do opcji 4. 1400 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 134 019
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dermoestetica


Zlokalizowany w Śródmieściu gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej. Dermoestetica stworzona została z myślą o klientach, którzy pragną kompleksowo zadbać o swój wygląd. W trosce o zadowolenie gości personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Zabiegi wykonywane są z użyciem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków renomowanych firm. Na miejscu można zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji, mezoterapii, korektę kształtu ust lub redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Relaks i pielęgnację zapewnia spa na ciało, dłonie i twarz.

Dermoestetica

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.