Dermoestetica

Kwas hialuronowy: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na wolumetrię twarzy, ust lub nosa i więcej w Dermoestetice

Do -89%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Kwas hialuronowy to naturalny wypełniacz, którego aplikacja pozwala ujędrnić i wygładzić skórę, wymodelować twarz, powiększyć usta

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócieWybierz 1 z 4 opcji

Groupon zniżkowy na zabieg wolumetrii twarzy, ust lub nosa z użyciem kwasu hialuronowego:

  • 49,99 zł za groupon wart 300 zł na zabieg z użyciem 1 ml preparatu
  • 69,99 zł za groupon wart 600 zł na zabieg z użyciem 2 ml preparatu
  • 99,99 zł za groupon wart 900 zł na zabieg z użyciem 3 ml preparatu
  • 129,99 zł za groupon wart 1200 zł na zabieg z użyciem 4 ml preparatu

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.


Zabiegi wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej.

Preparat wykorzystywany podczas zabiegów: usieciowany kwas hialuronowy Princess Filler lub Princess Volume. Dokładna specyfikacja preparatów dostępna tutaj.

Podczas jednego zabiegu modelowania i wypełniania ust używa się 1 ml kwasu hialuronowego. Do wolumetrii twarzy zużywa się 1-3 ml. Ilość produktu potrzebnego do wolumetrii jest ściśle uzależniona od oczekiwań klienta i jego warunków anatomicznych.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Dopłaty: do opcji 1. 350 zł, do opcji 2. 700 zł, do opcji 3. 1050 zł, do opcji 4. 1400 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 534 134 019
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dermoestetica


Zlokalizowany w Śródmieściu gabinet oferuje szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetyki profesjonalnej oraz medycyny estetycznej. Dermoestetica stworzona została z myślą o klientach, którzy pragną kompleksowo zadbać o swój wygląd. W trosce o zadowolenie gości personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Zabiegi wykonywane są z użyciem nowoczesnego sprzętu i kosmetyków renomowanych firm. Na miejscu można zdecydować się na zabieg mikrodermabrazji, mezoterapii, korektę kształtu ust lub redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu. Relaks i pielęgnację zapewnia spa na ciało, dłonie i twarz.

Dermoestetica

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.