ul. Noakowskiego 4/100, Warszawa

7-etapowe oczyszczenie skóry twarzy za 39,99 zł i więcej opcji w Beauty Body

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach pakietów m.in.: tonizacja, aplikacja maski witaminowej, relaksacyjny masaż twarzy, peeling enzymatyczny

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

* 39,99 zł za 7-etapowe oczyszczenie skóry twarzy (45 min) * 69,99 zł za 2 x 7-etapowe oczyszczenie skóry twarzy (45 min) * 109,99 zł za 3 x 7-etapowe oczyszczenie skóry twarzy (45 min)

* 79,99 zł za 10-etapowy pielęgnacyjno-relaksacyjny pakiet zabiegów na twarz (maks. 75 min) * 199,99 zł za 3 x 10-etapowy pielęgnacyjno-relaksacyjny pakiet zabiegów na twarz (maks. 75 min) * 119,99 zł za 10-etapowy pielęgnacyjno-relaksacyjny pakiet zabiegów na twarz, szyję i dekolt (maks. 75 min)

7-etapowe oczyszczenie skóry (ok. 45 min):

* demakijaż  * tonizacja  * odtłuszczenie  * eksfoliacja kwasem migdałowym lub pirogronowym  * neutralizacja  * aplikacja maski witaminowej  * krem na zakończenie 

10-etapowy pielęgnacyjno-relaksacyjny pakiet zabiegów (ok. 75 min)

* demakijaż: to jeden z najważniejszych etapów pielęgnacji skóry.  * mikrodermabrazja – zabieg głęboko złuszczający martwy naskórek, dzięki czemu lepiej wchłaniają się substancje aktywne z wszelkiego rodzaju preparatów  * peeling enzymatyczny  * tonizacja skóry  * aplikacja ampułki odpowiednio dobranej do potrzeb skóry: nawilżająca z kwasem hialuronowym, odżywcza z witaminami lub do cery naczyniowej z witaminą C oraz rutyną.  * relaksacyjny masaż twarzy  * aplikacja serum na okolice oczu  * maska regeneracyjno-relaksująca z białą herbatą lub nawilżająca z kwasem hialuronowym  * aplikacja kremu na zakończenie  * maska na dłonie 

Zabieg również może być dedykowany dla klientek w ciąży po 1 trymestrze.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  517 932 450 lub 665 673 970. Zmiana lub odwołanie terminu rezerwacji z min 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Body

Znajdujący się w centrum Warszawy gabinet oferuje zabiegi, które pozwalają kompleksowo zadbać o potrzeby pacjentów. W szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim depilację laserem, ale również fotoodmładzanie, leczenie trądziku czy usuwanie blizn. O klientów dba doświadczony personel, legitymujący się dyplomami renomowanych uczelni kosmetologicznych. Z gabinetem wspólpracują również kosmetolodzy, lekarze i masażyści. Kosmetologia stale się rozwija, dlatego też zespół Beauty Body na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział m.in. w szkoleniach prowadzonych przez producentów aparatów i urządzeń nowej generacji.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją kosmetologa lub lekarza, dzięki czemu usługi dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta. Po wykonanym zabiegu pacjent dowiaduje się również o sposobach odpowiedniej pielęgnacji skóry, co pozwala na długotrwałe utrzymanie efektów.