Brak nowych powiadomień

NZOZ Dentimed

Przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, plan leczenia za 89,99 zł i więcej w poradni stomatologicznej Dentimed

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Skaling i lakierowanie nadadzą zębom zdrowego i estetycznego wyglądu, wypełnienie przywróci zaś prawidłowe czynności i kształt zęba 

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • w ofercie: przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, wypełnienie zęba, plan leczenia
  • wypełnienie zęba kompozytem światłoutwardzalnym (rok gwarancji)

Na początek specjalista wykonuje dokładny przegląd stomatologiczny i ocenia, w jakiej kondycji jest uzębienie – czy pacjent może cieszyć się wzorowo zdrowymi zębami, czy najwyższa pora znaleźć czas na leczenie. Jeśli ocena stanu siekaczy, kłów i trzonowców okaże się negatywna, klient otrzyma wnikliwy plan leczenia, którego realizacja przywróci porządek w jamie ustnej. Dodatkowo na miejscu można rozprawić się z jednym z ewentualnych ubytków poprzez wypełnienie zęba materiałem światłoczułym.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych pacjentów
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wyleczenia pozostałych ubytków stwierdzonych podczas przeglądu w cenie 99,99 zł za jeden ubytek w okresie do 6 miesięcy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

NZOZ Dentimed

Dwa filary NZOZ Dentimed stanowią poradnia oraz gabinet stomatologiczny, które działają na rynku lubelskim od 1998 roku. Na miejscu kompleksowo zatroszczyć się można o stan uzębienia, korzystając z usług doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedzę medyczną i umiejętności systematycznie doskonalą poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Poza zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w ofercie Dentimed znajdują się jeszcze protetyka, leczenie paradontozy, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia dziecięca.

NZOZ Dentimed

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.