Brak nowych powiadomień

Kalinowszczyzna 26, Lublin

Przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, plan leczenia za 89,99 zł i więcej w poradni stomatologicznej Dentimed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skaling i lakierowanie nadadzą zębom zdrowego i estetycznego wyglądu, wypełnienie przywróci zaś prawidłowe czynności i kształt zęba 

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Małgorzata
1 Oceny1 reviews
sierpień 1, 2019
Serdecznie polecam. Profesjonalna opieka miłej Pani stomatolog, szybko i bezboleśnie :)
I
Iwona
3 Oceny2 reviews
lipiec 25, 2019
Polecam. Wysoka jakość usług. Pewna ręka i doświadczenie Pani u której byłem.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: przegląd stomatologiczny, skaling, lakierowanie, wypełnienie zęba, plan leczenia
  • wypełnienie zęba kompozytem światłoutwardzalnym (rok gwarancji)

Na początek specjalista wykonuje dokładny przegląd stomatologiczny i ocenia, w jakiej kondycji jest uzębienie – czy pacjent może cieszyć się wzorowo zdrowymi zębami, czy najwyższa pora znaleźć czas na leczenie. Jeśli ocena stanu siekaczy, kłów i trzonowców okaże się negatywna, klient otrzyma wnikliwy plan leczenia, którego realizacja przywróci porządek w jamie ustnej. Dodatkowo na miejscu można rozprawić się z jednym z ewentualnych ubytków poprzez wypełnienie zęba materiałem światłoczułym.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych pacjentów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wyleczenia pozostałych ubytków stwierdzonych podczas przeglądu w cenie 99,99 zł za jeden ubytek w okresie do 6 miesięcy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 817 471 316 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

NZOZ Dentimed

Dwa filary NZOZ Dentimed stanowią poradnia oraz gabinet stomatologiczny, które działają na rynku lubelskim od 1998 roku. Na miejscu kompleksowo zatroszczyć się można o stan uzębienia, korzystając z usług doświadczonych lekarzy specjalistów, którzy swoją wiedzę medyczną i umiejętności systematycznie doskonalą poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Poza zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, w ofercie Dentimed znajdują się jeszcze protetyka, leczenie paradontozy, chirurgia stomatologiczna, periodontologia oraz stomatologia dziecięca.