Dental Sołowicz

Podskarbińska 7A/27, Warszawa

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej dla 1 osoby w Dental Sołowicz

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi pozwalają przywrócić naturalną biel zębów oraz remineralizują szkliwo i chronią przed atakami próchnicy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna
  • skład pakietu: skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd jamy ustnej
  • czas trwania usługi: 1 godzina

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 999 326. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dental Sołowicz

W położonym na warszawskiej Pradze gabinecie skorzystać można z licznych usług stomatologicznych i dentystycznych. W Dental Sołowicz pracują doświadczeni specjaliści wykonujący zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, profilaktyki oraz chirurgii stomatologicznej. Gabinet oferuje również usługę wybielania zębów