Dental Res

Dominikańska 1a,, Rzeszów

Wybielanie zębów metodą nakładkową lub Beyond w Dental Res

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by zapewnić sobie piękniejszy uśmiech i bielsze zęby, co może dodać pewności siebie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wybielanie zębów
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • konsultacja w cenie

Wybielanie zębów metodą Beyond

Jest to metoda wybielania zębów podczas jednej wizyty w gabinecie. Zabieg trwa około 1 godz. Na zęby nakładany jest żel wybielający, który uaktywnia się pod wpływem światła emitowanego przez specjalną lampę. Efekt wybielania jest natychmiastowy. Po zabiegu zęby mogą być nadwrażliwe, a pacjent zobowiązany jest do przestrzegania tzw. białej diety przez 48 godzin.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Jest to zabieg przeprowadzany samodzielnie przez pacjenta w domu. Lekarz stomatolog na podstawie pobranych wycisków, wykonuje indywidualne, silikonowe nakładki, do których pacjent aplikuje żel wybielający i zakłada na zęby. Wybielanie najwygodniej jest przeprowadzać w czasie snu. Cały proces trwa ok. 2 tygodni.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 859 76 06, 17 859 76 50. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dental Res

Zlokalizowana w Rzeszowie klinika stomatologiczna „zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po specjalistyczne leczenie w znieczuleniu ogólnym dzieci i dorosłych”. Dental Res dba o detale, dlatego dużą uwagę przywiązuje do komfortu pacjentów oraz wysokiej jakości usług możliwej dzięki wyposażeniu w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Więcej informacji na Facebooku.