Dental Res Gabinet Stomatologiczny

Dominikańska 1a,, Rzeszów

Pakiet higienizacji zębów: skaling i piaskowanie w Dental Res

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny MARZEC. Termin: 31.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na usunięcie kamienia nazębnego, przywrócenie zębom naturalnej bieli, zabezpieczenie przed rozwojem próchnicy i paradontozy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • skład pakietu: skaling, piaskowanie

Skaling to zabieg polegający na usuwaniu kamienia nazębnego, który osadza się głównie w przestrzeniach międzyzębowych, ale też w okolicach dziąseł przedniej i tylnej części uzębienia.

Piaskowanie to usuwanie płytki nazębnej oraz przebarwień za pomocą dyszy, z której pod ciśnieniem wydobywa się strumień wody, powietrza i drobin czyszczących. Mieszanina nie uszkadza szkliwa, ale wykazuje skuteczność w eliminowaniu nalotów powstających przez kawę, herbatę czy dym papierosowy.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 859 76 06, 17 859 76 50. Godziny otwarcia: pon.-pt. 9-20, sob. 9-14. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dental Res

Zlokalizowana w Rzeszowie klinika stomatologiczna „zapewnia kompleksową pomoc stomatologiczną, począwszy od diagnostyki, przez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną, ortodoncję aż po specjalistyczne leczenie w znieczuleniu ogólnym dzieci i dorosłych”. Dental Res dba o detale, dlatego dużą uwagę przywiązuje do komfortu pacjentów oraz wysokiej jakości usług możliwej dzięki wyposażeniu w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Więcej informacji na Facebooku.