Najlepsze z Groupon

Dent4u

Ogrodowa 12a, Przeźmierowo

1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego za 799 zł w Dent4u

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany aparat pomoże w wyprostowaniu zębów, odmieniając wygląd uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wizyta konsultacyjna ortodontyczna: 150 zł
  • skład pakietu: 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe)

Prawidłowe leczenie ortodontyczne wymaga założenia aparatu stałego na oba łuki zębowe. Natomiast termin założenia dolnego i górnego aparatu może dzielić nawet kilka miesięcy.

Więcej informacji na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota jest zwracana. Po wizycie kwalifikacyjnej możliwa jest zmiana metody ze wskazań medycznych ze zwrotem lub dopłatą brakującej kwoty za pośrednictwem portalu Groupon. Na wizytę u ortodonty można umówić się jedynie w środy. Wymagane jest założenie dwóch łuków: jeden przez Groupon, a drugi w cenie gabinetowej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 211 222 z zaznaczeniem, że posiada się groupon i z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dent4u

Promienny uśmiech poprawia nie tylko wygląd, ale również samopoczucie. Jednak, by móc cieszyć się zdrowymi i pięknie wyglądającymi zębami, należy systematycznie kontrolować ich stan oraz dbać o cykliczne ich zabezpieczanie i leczenie.

Dent4u to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy łączą wiedzę z innowacyjnymi technologiami, dzięki czemu pacjenci nie kojarzą wizyty u dentysty ze strachem i bólem. Goście mogą tu skorzystać z usług z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, endodoncji, pedodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantacji oraz wybielania zębów.