DBA Aesthetic

Obornicka 272, Poznań

Zabieg osoczem bogatopłytkowym na twarz w DBA Aesthetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg może pomóc w wygładzeniu zmarszczek, ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry oraz poprawie jej wyglądu i gęstości

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: osocze bogatopłytkowe
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ampułka
  • wskazania: cienie pod oczami, sucha skóra, drobne zmarszczki
  • reakcja po zabiegu: może występować zaczerwienienie
  • liczba wymaganych zabiegów: 1-6 co 2-4 tyg.

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego: niechirurgiczny zabieg miejscowy polegający na podaniu do skóry właściwej osocza bogatopłytkowego przygotowanego z krwi pacjenta.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 726 278 771. Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9-18. Rezerwacja wizyt na recepcji pn.-pt. 8-16. Terminy w soboty oraz niedziele może być wydłużony czas oczekiwania (kilka tyg). Dla klientów Groupon 20% rabatu na rozszerzenie zabiegu (szyja, dekolt - rabat naliczany od cen cennikowych). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

DBA Aesthetic

Działająca na terenie Poznania oraz Bydgoszczy firma DBA Aesthetic, oferuje swoim klientom liczne szkolenia i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, zabiegi nićmi PDO lub COG, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Dodatkowo, klientki mogą zdecydować się na makijaż permamentny brwi lub ust.