DBA Aesthetic

Obornicka 272, Poznań

Powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek i więcej w DBA Aesthetic (do -50%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 10.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą poprawić napięcie i nawilżenie skóry a także wymodelować usta

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu:
    • modelowanie ust – preparat Revolax lub Stylage lub Regenouve. Jest to zależne od budowy ust, stanu śluzówki oraz oczekiwań pacjenta.
    • wolumetria – kwas Mona-lisa lub Exqulier
    • wypełnianie bruzd – Revolax lub Sosum.
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 0,6 ml, 1 ml lub 6 ml (w zależności od opcji)

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 726 278 771. Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-14. Terminy w soboty oraz niedziele może być wydłużony czas oczekiwania (kilka tyg). Przed zabiegiem konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

DBA Aesthetic

Działająca na terenie Poznania firma DBA Aesthetic, oferuje swoim klientom liczne szkolenia i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, zabiegi nićmi PDO lub COG, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Dodatkowo, klientki mogą zdecydować się na makijaż permamentny brwi lub ust.