Wywołanie 100 zdjęć w formacie 10x15 za 34,99 zł i więcej opcji w studiu Darengraf

Kraków (Kraków-Nowa Huta)

Kup jako prezent
Już 50 kupionych

W skrócie

  • Wydruk na papierze Fuji Crystal Archive: naturalne kolory – do wyboru papier matowy lub błyszczący
  • Dodatkowo: możliwość wyostrzenia kolorów, redukcji czerwonych oczu, wykadrowania i poprawy jakości zdjęcia za pomocą programu studioff

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Istnieje możliwość wyostrzenia kolorów, redukcji czerwonych oczu, wykadrowania i poprawy jakości zdjęcia za pomocą programu do przesyłania zdjęć studioff. 
Realizacja: zamówienia należy składać przez program - do pobrania na http://www.studioff.com/fotolab.html. Przy pierwszym logowaniu w polu „Kod Promocji” należy wpisać „Grupon 102013” i wybrać opcję „Nowy użytkownik”. NIE WPISANIE KODU PROMOCJI BĘDZIE SIĘ WIĄZAŁO Z NIEROZPOZNANIEM PRZEZ SYSTEM OFERTY PROMOCYJNEJ I ZOSTANIE NALICZONA KWOTA DO ZAPŁATY.Po wybraniu zdjęć należy wpisać dane klienta, adres do wysyłki oraz kod groupon i kod zabezpieczający (W polu „Uwagi”). Dodatkowo przesłać groupon na adres e-mail: darengraf@studioff.com, może to przyspieszyć i usprawnić realizację zlecenia. Złożenie zamówienia osobiście w siedzibie firmy wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 5 zł. Odbiór osobisty bezpłatny w siedzibie firmy (os. Słoneczne 11, 31-957 Kraków) lub wysyłka Pocztą Polską (15,00 zł dla opcji 1, 18,00 zł dla opcji 2, 21 zł dla opcji 3) lub kurierem (25 zł niezależnie od wybranej opcji). Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych od dnia akceptacji zlecenia. Więcej informacji pod numerem tel. 504 494 546.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Krzyczenie na aparat nie pomoże Ci wywołać zdjęć, może jednak skończyć się zdartym gardłem. Nie wywołuj wilka z lasu i z dzisiejszym grouponem skorzystaj z oferty studia Darengraf.

Oferta
Wywołanie zdjęć w rozmiarze 10x15 cm w 1 z 3 opcji:

1) 34,99 zł zamiast 85 zł za 100 szt. zdjęć,
2) 59,99 zł zamiast 152 zł za 200 szt. zdjęć,
3) 79,99 zł zamiast 228 zł za 300 szt. zdjęć.

Centrum Usługowe Darengraf
Ten serwis pozwalający wygodnie wywołać zdjęcia – istnieje możliwość przeprowadzenia całej procedury przez internet, z przesyłką odbitek pod wskazany adres – działa już od 1992 roku. Z jego usług mogą skorzystać zarówno osoby, które chcą wywołać pamiątkowe fotografie z wakacji, jak i hobbyści czy zawodowcy. Personel służy pomocą przy wyborze najlepszych ujęć oraz poprawieniu ich jakości (nasyceniu kolorów, kadrowaniu czy usunięciu efektu czerwonych oczu), a efekt końcowy może być prezentem dla bliskiej osoby lub elementem wystroju wnętrza.
</br>

Komentarze

Profesjonalna firma, polecam!
DOROTA L. · 22 maja 2014
dziękuję
Agnieszka K. · 25 stycznia 2014
parę zdjęć, głównie z dużą ilością zieleni wyszły żółte
Wioletta G. · 27 czerwca 2013

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.