Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu

5 (1 Opinii)

Wnieś magię świąt do szpitala: groupon charytatywny za 10 zł i więcej z Fundacją Czerwone Noski Klown w Szpitalu

Oferta ograniczona czasowo!
1 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Setki dzieci okres świąteczny spędzą w szpitalu. Uprzyjemnijmy im ten czas, żeby chociaż przez chwilę zapomniały o chorobie i separacji.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Ufunduj chorym dzieciom wesołe Święta:

  • 10 zł na groupon charytatywny
  • 20 zł na groupon charytatywny
  • 30 zł na groupon charytatywny
  • 50 zł na groupon charytatywny

W Warszawie i w Poznaniu artyści z Fundacji Czerwone Noski wyruszą na specjalne świąteczne wizyty do dzieci, które muszą zostać w szpitalu na Święta. Muzyka grana na żywo, pantomima, sztuka improwizacji, elementy sztuki cyrkowej – za ich pomocą artyści zaczarują szpitalne sale i korytarze. Kroplówka zamieni się w telefon do Św. Mikołaja, strzykawka w grzechotkę, szpitalny korytarz stanie się torem wyścigowym, a wózek inwalidzki - wyścigówką. Wszystko na miarę dziecięcych marzeń. Czerwone Noski zamienią szpital w magiczny teatr, w którym wszystko jest możliwe.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po zakupie grouponu nie trzeba go realizować. Środki zostaną przekazane na konto Fundacji przez Groupon. 

Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu


Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu rocznie odwiedza 14 tysięcy małych pacjentów w sześciu miastach w Polsce - w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w Katowicach. Misją fundacji jest niesienie radości tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Terapię śmiechem Fundacja prowadzi na oddziałach pediatrii, diabetologii, rehabilitacji, chirurgii, kardiologii, okulistyki, onkologii, na oddziałach ratunkowych i przeszczepowych oraz w Klinice Budzik działającej przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Klownami w Fundacji są profesjonalni aktorzy, mimowie, muzycy. Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu powstała w sierpniu 2012 roku z inicjatywy Red Noses International (RNI) z siedzibą w Wiedniu. Koszt jednej wizyty szpitalu to 650 zł.

Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu

Zajęcia, Szkolenie biznesowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.