Brak nowych powiadomień

VR Studio – Cyber Strefa

Morska 171B, Gdynia

30-minutowa zabawa w wirtualnym świecie z przewodnikiem, HTC VIVE od 22,99zł w VR Studio w Gdyni (do -44%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -43%
Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Gra w wirtualnej rzeczywistości to dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego z bliską osobą

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Izabela
sierpień 13, 2020
Polecam, super zabawa
J
Jan
1 Oceny1 reviews
lipiec 8, 2020
Warto spróbować :D
replied
View Comment +
M
Maciej
1 Oceny1 reviews
lipiec 8, 2020
Byłem z dwoma braćmi na godzinkę, pierwszy VR na jakim byliśmy i totalnie polecam komukolwiek kto lubi dobrą zabawę, nie zależnie od znajomość z komputerem obsługa zaoferuje dobrana grę do naszych potrzeb czy to single czy multiplayer, wszystko wytłumaczą i spełnia prawie każda potrzebę, w studiu można zakupić napoje gdyby ktoś potrzebował. 10/10
replied
View Comment +
A
Anna
1 Oceny1 reviews
lipiec 8, 2020
Wszystko okej !
replied
View Comment +
F
Filip
3 Oceny3 reviews
lipiec 8, 2020
Najlepszy vr w okolicy!
replied
View Comment +
G
Grzegorz
8 Oceny2 reviews
lipiec 8, 2020
Polecam. Świetna zabawa i miła obsługa. Napewno jeszcze nie raz wrócimy :)
replied
View Comment +
M
MichałHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
lipiec 8, 2020
Witam :D Świetne miejsce, super doswiadczenie i super rozrywka. Byliśmy z dzieciakami i każdy świetnie się bawił. Obsługa bardzo miła i cierpliwa 😄 nie trzeba nic wiedzieć żeby po chwili wszystko opanować. Gorąco polecam każdemu. Pozdrawiam
replied
View Comment +
A
Aleksandra
1 Oceny1 reviews
lipiec 8, 2020
Bardzo miła obsługa
replied
View Comment +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 22,99 zł zamiast 40 zł za grę w wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR (30 min),
  • 44,99 zł zamiast 80 zł za grę w wirtualnej rzeczywistości HTC Vive VR (30 min) dla 2 osób.

Gra pozwala cieszyć się dużą swobodą poznawania VR. Dokonując rezerwacji klienci mają pewność, że salon w danym czasie jest dostępny tylko dla nich. Podczas realizacji grouponu uczestnik gry otrzymuje pełne wsparcie instruktora, który pomaga w obsłudze oraz w wyborze odpowiednich aplikacji.

W ofercie salonu znajduje się obecnie ponad 100 różnych gier i doświadczeń. Nie trzeba wybierać aplikacji przed przyjściem do salonu, ponieważ na miejscu osobisty przewodnik pomaga w doborze odpowiedniego doświadczenia VR. Gracze odkrywają nowe miejsca, mogą cieszyć się pięknem przyrody, czy też przeżyć chwile grozy podczas apokalipsy.

Lista gier dostępna tutaj.

Dostępna również oferta na organizację urodzin dla nawet 10 osób.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z usług salonu nie powinny korzystać osoby z chorym sercem oraz dysfunkcjami układu nerwowego (np. osoby, które przebyły epizod padaczkowy lub epileptyczny). Osoby z wadą wzroku (zez) nie są w stanie w pełni doświadczyć wirtualnej rzeczywistości, ale nie jest to cecha uniemożliwiająca zabawę. Osoby noszące okulary powinny zaopatrzyć się w soczewki kontaktowe. Niewskazane są wymyślne fryzury oraz mocny makijaż oczu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 531 394 532 z podaniem kodu zabezpieczającego. Rezerwacja jest konieczna i można jej dokonać z min. 1 dniowym wyprzedzeniem. Nie podanie przy rezerwacji informacji o chęci realizacji groupona będzie się wiązało z brakiem możliwości jego realizacji danego dnia. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

VR Studio – Cyber Strefa

Wejście na szczyt Mount Everest, podróż w kosmos, przeżycie apokalipsy zombie – to wszystko jest możliwe w salonie wirtualnej rzeczywistości VR Studio. Na miejscu do dyspozycji gości są 8 stanowisk z goglami, dzięki którym można się przenieść do świata gier. Dostępy jest również symulator wyścigowy z goglami VR. Dzięki ręcznym kontrolerom i nowoczesnemu systemowi skanowania pomieszczenia, można poruszać się wewnątrz gry i wchodzić w interakcje z otaczającym światem. Pobyt w salonie wirtualnej rzeczywistości jest dobrym pomysłem na spędzenie czasu z przyjaciółmi lub rodziną.