Brak nowych powiadomień

Crazy Carts Akademia Driftingu Wrocław

Powstańców Śląskich 2-4 poziom +1 w Galerii Handlowej Arkady Wrocławskie, Wrocław

10-minutowy przejazd specjalnym gokartem do driftowania od 18,99 zł w Akademii Driftingu Crazy Carts Wrocław (do -35%)

Wybierz opcję
Ponad 20+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Nawet 4 przejazdy crazy cartem po specjalnym torze do driftowania – pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas jazdy: 10 minut
  • długość trasy: tor o powierzchni ok. 750 m²
  • wypożyczenie kasku w cenie
  • tor jest umiejscowiony na poziomie +1 w Galerii Handlowej Arkady Wrocławskie we Wrocławiu

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 641 184. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Klient może zakupić nieograniczoną liczbę grouponów, ale w ciągu jednego dnia może wykorzystać maksymalnie 30 min jazdy. Realizacja grouponów we wszystkie dni tygodnia od godziny 11 do 21. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Crazy Carts Akademia Driftingu Wrocław

Dostępny w Akademi Driftingu Crazy Carts specjalny tor umożliwia ćwiczenie kontrolowanego poślizgu, tzw. driftu. Swoje umiejętności przetestować można na niewielkich gokartach wyposażonych w kierownicę, siedzisko, dźwignię hamulca ręcznego oraz trzy kólka. Specjalna dźwignia hamulca ręcznego umożliwia pokonywanie zakrętów bokiem. Akademia Driftingu to miejsce przeznaczone zarówno dla dorosłych do 90 kg wagi, jak i dla dzieci (od 4 roku życia).