zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Cosmo Medica

Żytnia 18, Warszawa

Do 36% zniżki na: Zabieg na twarz anti-aging w Cosmo Medica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Epionce – marka zdrowej skóry. Nawilżenie, odświeżenie skóry, regeneracja i lifting oraz wyrównanie kolorytu.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
anna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 21, 2022
Fantastyczna obsługa i bardzo profesjonalny zabieg! Wrócę na pewno na inne zabiegi.
K
Katarzyna
3 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 10, 2022
Polecam. Pan doktor wykonujący zabieg bardzo miły z ogromną wiedzą.
M
Marta
12 Oceny6 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 25, 2021
Odradzam! Kuponów nie można zrealizować, dwukrotnie miałam odwołane zabiegi przez salon, a o jednej wizycie zapomnieli i jak zadzwoniłam, żeby potwierdzić, że będę okazało się nie ma mnie w grafiku. Mimo to Cosmo medica zaznaczyłą w systemie, że kupony zostały wykorzystane i Groupon nie chce zwrócić wpłaconych środków. NIE POLECAM
K
Katarzyna
9 Oceny4 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
październik 22, 2021
Przede wszystkie- kriplipploza trwa 20mon zamiast, jak jest w ofercie, 40. Zd3cydowanie njenjest wykonywanana przez.wykwalifikowany personel meduczy. Ogolnie wartość nie jest adekwatna do ceny, ponieważ w cenie 50% normalnego zbiegu dostaje się niej, niż 50% wartości nominalnej.
A
Anna
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 19, 2021
Niestety zabieg wykonany przez osobę dopoero się ucząca, nie umiejętnie, na odwal się, nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania odnośnie innych zabiegów, kazała sprawdzić na stronie ! Zenada !!!
A
Agnieszka
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 16, 2021
Niestety efekt był opłakany, poszłam w inne miejsce i przekonałam się, że jednak można zrobić depilacje laserową tak, żeby był widoczny efekt. Poza tym głębokie bikini traktowane jest jak dwie części a nie ma o tym mowy w ofercie. Depilacja przeprowadzona naprawdę na tzw. odwal!
S
Sylwia
10 Oceny10 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 23, 2021
Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!
A
Agata
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 30, 2021
Świetny zabieg u profesjonalistek. Polecam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Jeden 60-minutowy zabieg anti-aging z kwasami owocowymi na twarz EPIONCE REFRESH

Trzy 60-minutowe zabiegi anti-aging z kwasami owocowymi na twarz EPIONCE REFRESH

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet trzech zabiegów na twarz, które mają działanie przeciwstarzeniowe, oczyszczają pory, uzupełniają ubytki i oczyszczają skórę z zanieczyszczeń. Amerykańska marka EPIONCE to lider na rynku kosmetycznym - ponad 15 lat badań klinicznych potwierdziło skuteczność i bezpieczeństwo linii Epionce. Produkty tej linii mają hamować i zapobiegać procesom starzeniowym oraz pomagać w walce z niektórymi chorobami skóry. Linia stworzona jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 100 103. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Cosmo Medica

Klinika Cosmo Medica to klinika medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Specjalizacją salonu jest dermatologia estetyczna i lecznicza, medycyna estetyczna i profesjonalna kosmetologia. Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są już od 10 lat. Połączenie specjalizacji, wiedzy i doświadczenia lekarzy i kosmetologów pozwala zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesom starzenia się. W klinice wykorzystywane są wysokiej jakości preparaty, sprawdzone kuracje i terapie lecznicze oraz nowoczesny sprzęt dermatologiczno-estetyczny do zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją, podczas której zostaje dobrany indywidualny plan zabiegowy dla pacjenta. Dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów, klinika zaproponuje indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta.