Cosmo Medica

Wolność 7a, Warszawa

Do 36% zniżki na: Zabieg na twarz anti-aging w Cosmo Medica

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Epionce – marka zdrowej skóry. Nawilżenie, odświeżenie skóry, regeneracja i lifting oraz wyrównanie kolorytu.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Jeden 60-minutowy zabieg anti-aging z kwasami owocowymi na twarz EPIONCE REFRESH

Trzy 60-minutowe zabiegi anti-aging z kwasami owocowymi na twarz EPIONCE REFRESH

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet trzech zabiegów na twarz, które mają działanie przeciwstarzeniowe, oczyszczają pory, uzupełniają ubytki i oczyszczają skórę z zanieczyszczeń. Amerykańska marka EPIONCE to lider na rynku kosmetycznym - ponad 15 lat badań klinicznych potwierdziło skuteczność i bezpieczeństwo linii Epionce. Produkty tej linii mają hamować i zapobiegać procesom starzeniowym oraz pomagać w walce z niektórymi chorobami skóry. Linia stworzona jest dla wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję swojej skóry.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 100 103. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Cosmo Medica

Klinika Cosmo Medica to klinika medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Specjalizacją salonu jest dermatologia estetyczna i lecznicza, medycyna estetyczna i profesjonalna kosmetologia. Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są już od 10 lat. Połączenie specjalizacji, wiedzy i doświadczenia lekarzy i kosmetologów pozwala zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesom starzenia się. W klinice wykorzystywane są wysokiej jakości preparaty, sprawdzone kuracje i terapie lecznicze oraz nowoczesny sprzęt dermatologiczno-estetyczny do zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją, podczas której zostaje dobrany indywidualny plan zabiegowy dla pacjenta. Dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów, klinika zaproponuje indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta.