Cosmetica Rosa

Wielkopolska 27 lok. 2, Szczecin

Lifting rzęs (59,99 zł) i henna (69,99 zł) w salonie Cosmetica Rosa w Szczecinie

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg przeznaczony dla osób, które mają proste i jasne rzęsy, a nie chcą podkreślać naturalnych włosków poprzez doklejenie sztucznych rzęs

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Korzystałam z usługi laminacji rzęs, niestety efekt końcowy byl gorszy niż jak przed zabiegiem. Rzęsy zamiast być podkręcone, zostały wyprostowane.
I
IWONA
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2022
Finalnie bardzo polecam, na początku sceptycznie podchodziłam bo nie widziałam efektu od razu po kilku zabiegach. Zrobiłam zdjęcie przed i po serii zabiegów (największy pakiet wykupiłam) i naprawdę jest efekt nie do podważenia, cellulitu w zasadzie już nie mam (dodam tylko, że trzymałam się diety bez "syfów" i starałam się ćwiczyć chociaż raz na jakiś czas). Miałam cellulit pomimo drobnej sylwetki taki, że szukałam wymówek dlaczego nie mogę pójść na plażę a teraz nie mam żadnego problemu żeby ubrać strój kąpielowy. Skóra jest gęstsza, zeszłam na obwodach. Dodatkowo nie mogłabym nie wspomnieć że kadra w gabinecie jest super, fajne babeczki, teraz nawet jak nie na endermologie to na inne zabiegi chętnie również do nich wrócę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok. 50 min

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 105 340. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Rezerwacja jest ważna, po otrzymaniu SMS z gabinetu, potwierdzającego przyjęcie rezerwacji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cosmetica Rosa

W Cosmetica Rosa przygotowano ofertę, która pozwoli na zdrową i odpowiednią dla indywidualnych potrzeb każdego typu urody pielęgnację. Na miejscu dostępne są zabiegi na twarz, IPL + RF oraz pielęgnacja ciała, dłoni i stóp. Nic tak nie dodaje energii i blasku, jak odpowiedni relaks – również o tym pamiętano w studiu, dlatego można tu skorzystać z różnorodnych masaży czy zabiegów spa.