Cosmetica Rosa

Wielkopolska 27 lok. 2, Szczecin

Redukcja cellulitu: 3 zabiegi Body Health za 199 zł i więcej opcji w salonie Cosmetica Rosa

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Masaż Body Health pomaga w zwalczaniu cellulitu i modeluje ciało, wyszczuplając wybrane partie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
IWONA
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 15, 2022
Finalnie bardzo polecam, na początku sceptycznie podchodziłam bo nie widziałam efektu od razu po kilku zabiegach. Zrobiłam zdjęcie przed i po serii zabiegów (największy pakiet wykupiłam) i naprawdę jest efekt nie do podważenia, cellulitu w zasadzie już nie mam (dodam tylko, że trzymałam się diety bez "syfów" i starałam się ćwiczyć chociaż raz na jakiś czas). Miałam cellulit pomimo drobnej sylwetki taki, że szukałam wymówek dlaczego nie mogę pójść na plażę a teraz nie mam żadnego problemu żeby ubrać strój kąpielowy. Skóra jest gęstsza, zeszłam na obwodach. Dodatkowo nie mogłabym nie wspomnieć że kadra w gabinecie jest super, fajne babeczki, teraz nawet jak nie na endermologie to na inne zabiegi chętnie również do nich wrócę.
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Korzystałam z usługi laminacji rzęs, niestety efekt końcowy byl gorszy niż jak przed zabiegiem. Rzęsy zamiast być podkręcone, zostały wyprostowane.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: Body Health (masaż modelujący połączony z drenażem limfatycznym)
  • zabieg na całe ciało w kombinezonie; kombinezon można zakupić na miejscu w cenie 60 zł
  • czas trwania zabiegu: 40 min
  • konsultacja w cenie

Oczekiwane efekty zabiegu:

  • zmniejszenie nierówności na skórze
  • eliminacja nagromadzonych płynów w obszarach dotkniętych cellulitem
  • widoczne zmniejszenie cellulitu, także zaawansowanego (2 i 3 stopień)
  • modelowanie i wyszczuplenie sylwetki

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 105 340. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Rezerwacja jest ważna po otrzymaniu SMS-a z gabinetu, potwierdzającego przyjęcie rezerwacji. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta obejmuje zabieg, w którym potrzebny jest specjalny kombinezon, który można zakupić na miejscu w cenie 60 złotych. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Cosmetica Rosa

W Cosmetica Rosa przygotowano ofertę, która pozwoli na zdrową i odpowiednią dla indywidualnych potrzeb każdego typu urody pielęgnację. Na miejscu dostępne są zabiegi na twarz, IPL + RF oraz pielęgnacja ciała, dłoni i stóp. Nic tak nie dodaje energii i blasku, jak odpowiedni relaks – również o tym pamiętano w studiu, dlatego można tu skorzystać z różnorodnych masaży czy zabiegów spa.