Cosmetic Masters

ul. Świętojańska 81/2, Gdynia

Wybrane zabiegi wyszczuplająco-modelujące w Cosmetic Masters (do -58%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów, których celem jest wyszczuplenie sylwetki, ujędrnienie skóry czy redukcja cellulitu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa, głowica Infrared, dermomasaż podciśnieniowy,
  • partie ciała:
    • brzuch i boczki
    • łydki, uda, pośladki i brzuch

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej, Infrared, dermomasaż podciśnieniowy (brzuch + boczki) – czas trwania ok. 60 minut

Głowica Infrared – działa na podczerwień w wyniku czego dochodzi do rozszerzenia naczyń włosowatych skóry i tkanki podskórnej. Skóra może stać się lepiej ukrwiona, dotleniona, a mięśnie rozluźnione. Zabieg sam w sobie ma działanie wyszczuplające i pozwala przygotować skórę do kolejnego zabiegu wyszczuplającego.

Liposukcja ultradźwiękowa – poprzez działanie ultradźwiękami o określonej częstotliwości dochodzi do wytworzenia fali kawitacyjnej, która doprowadza do rozszczelnią błon komórkowych adipocytów (komórek tłuszczowych). W efekcie, do przestrzeni międzykomórkowej uwalniany jest glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Treści te transportowane są drogą układu limfatycznego i krwionośnego do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i wydalane są na zewnątrz.

Dermomasaż podciśnieniowy – zabieg, którego celem jest przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii tak, aby zostały one naturalnie wydalone przez organizm. Poza tym może zredukować cellulit, tkankę tłuszczową, przyśpieszyć przemianę materii oraz ujędrnić skórę.

Zabieg wyszczuplająco-modelujący (łydki +uda + pośladki + brzuch) – czas trwania ok. 50 minut

Dermomasaż podciśnieniowy – jeden z najsilniejszych zabiegów w walce z cellulitem, pomaga ujędrnić i wymodelować skórę. Wykonywany jest przy pomocy specjalnych głowic z kulkami, które masują i zasysają fałd skóry. Zabieg wykonywany jest w serii od 6-12 zabiegów raz lub dwa razy w tygodniu.

Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, zrosty, rozstępy, spowolniona przemiana materii , skłonność do gromadzenia się wody i toksyn.

Przeciwwskazania: ciąża, skłonność do wybroczyn, niewydolność krążeniowa, nowotwory, zaawansowane nadciśnienie, uszkodzenia skóry w miejscu wykonywania zabiegu, gorączka,c horoby zakaźne

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 250 750. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Cosmetic Masters

Mieszczący się na terenie Gdyni gabinet, to miejsce specjalizujące się w zakresie kosmetologii bioestetycznej, masażu, fizykoterapii oraz medycyny estetycznej. Załoga Cosmetic Masters składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjałistów, wykonujących takie zabiegi jak m.in. dermomasaż, żelazko przeciwzmarszczkowe, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, sonoforeza. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości produktów takich marek jak m.in. Guinot, Mediderma, Chantarelle. .