Cosmetic Masters

ul. Świętojańska 81/2, Gdynia

Wiosenny Pakiet Mirific DeLuxe w Cosmetic Masters

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oryginalny pomysł, by sprawić sobie lub bliskiej osobie chwilę przyjemności i relaksu lub podarować prezent w formie pakietu spa

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Wiosenny Pakiet Mirific DeLuxe (czas trwania: ok 1 godz. 30 minut)

 • zabieg na ciało:
  • masaż gorącymi kamieniami na bazie 4 drogocennych olejków (wiesiołek, kamelia, argan, męczennica)
 • zabieg na twarz:
  • Hydra Peeling+ Hydra PH (alternatywa dla medycyny estetycznej)
  • oczyszczenie skóry (wszystkie typy – również wrażliwa, naczynkowa, atopowa)
  • dogłębne nawilżenie
  • masaż na bazie kremowego serum Guinot

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 250 750. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 15/03/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Cosmetic Masters

Mieszczący się na terenie Gdyni gabinet, to miejsce specjalizujące się w zakresie kosmetologii bioestetycznej, masażu, fizykoterapii oraz medycyny estetycznej. Załoga Cosmetic Masters składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjałistów, wykonujących takie zabiegi jak m.in. dermomasaż, żelazko przeciwzmarszczkowe, mikrodermabrazja diamentowa, fale radiowe, sonoforeza. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości produktów takich marek jak m.in. Guinot, Mediderma, Chantarelle. .