Brak nowych powiadomień

Core Fitness

Zamieniecka 80, Warszawa

Wejście do strefy relaksu (29,99 zł), karnet Open Core (od 139,99 zł) i więcej opcji w Core Fitness (do -41%)

180+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Uczestnictwo w wybranych zajęciach pozytywnie wpływa na wygląd sylwetki, samopoczucie oraz poprawia kondycję

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 29,99 zł zamiast 40 zł za wejście do Saunarium (strefy relaksu)
  • 139,99 zł zamiast 219 zł za miesięczny karnet Open Core na siłownię i fitness
  • 269,99 zł zamiast 438 zł za 2-miesięczny karnet Open Core na siłownię i fitness
  • 389,99 zł zamiast 657 zł za 3-miesięczny karnet Open Core na siłownię i fitness
  • 48,99 zł zamiast 70 zł za konsultację i badanie urządzeniem Corpuse
  • 76,99 zł zamiast 110 zł za konsultację i badanie urządzeniem Medi Mouse

Grafik oraz opis zajęć odbywających się w Core Fitness można znaleźć tutaj.

Saunarium

Strefa, która zapewni odnowę biologiczną oraz relaks. Klienci mogą skorzystać z sauny fińskiej, parowej oraz caldarium.

Sauna fińska: sauna sucha o temperaturze od 80 do 120 C. Oprócz wysokiej temperatury charakteryzuje się niską wilgotnością (ok. 10%). Pobyt w saunie pozwoli oczyścić organizm z toksyn, rozluźnić mięśnie i wzmocnić odporność organizmu.

Łaźnia parowa: o temperaturze ok. 40-60 st. C i bardzo wysokiej wilgotności (do 100%). Wizyta w tej saunie pomoże udrożnić drogi oddechowe, poprawić wygląd skóry oraz zrelaksować ciało

Caldarium: rodzaj łaźni parowej o temperaturze 30-40 st. C i wilgotności w granicach 20%. Pobyt w caldarium wpływa pozytywnie na układ nerwowy oraz kondycję skóry oraz włosów.

Badanie urządzeniem Corpuse

Metoda pomiaru składu ciała poprzez analizę bioimpedancji elektrycznej (BIA). Waga ciała może się zmieniać od wielu czynników, m.in. zawartości wody, tłuszczu, tkanki mięśniowej. By dokładnie i w prawidłowy sposób nakreślić program utraty wagi, powinno się wykonać indywidualną analizę składu ciała. Przy wykorzystaniu urządzenia BiaCorpus RX4000 możliwe jest określenie:

  • masy tłuszczu,
  • masy beztłuszczowej razem z masą komórkową (BCM)
  • wody w organizmie (TBW)
  • dystrybucji wody zewnątrz- i wewnątrzkomórkowej

Badanie urządzeniem Medi Mouse

Badanie stosowane w trakcie leczenia zespołów bólowych kręgosłupa. Nowoczesne urządzenie pozwala w precyzyjny sposób określić krzywizny kręgosłupa (w płaszczyźnie strzałkowej oraz czołowej), ruchomość całkowitą oraz segmentalną. Na podstawie uzyskanych informacji pacjent otrzyma propozycje ćwiczeń, które pomogą wzmocnić mięśnie pleców.

Zdjęcia klubu dostępne tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon należy wymienić na karnet. Oferta obejmuje wejście open w godzinach otwarcia klubu. Wejście do saunarium obowiązuje bez ograniczeń czasowych. Rezerwacja nie jest wymagana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Core Fitness

Na powierzchni 2800 m² Core Fitness znajdują się profesjonalnie przygotowane sale tematyczne do zajęć grupowych, duża siłownia z różnorodnymi strefami, sale zabaw dla dzieci i do treningów indywidualnych, atrakcyjna strefa relaksu, fit bar oraz komfortowe szatnie.

Prorodzinny charakter Core Fitness wynika z szerokiej oferty skierowanej zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Sale do treningów grupowych pozwalają na równoległe prowadzenie zajęć dla najmłodszych z sesjami fitness, tańca czy sztuk walki. Rodzice swobodnie korzystają tu z siłowni oraz strefy relaksu, podczas gdy dzieci przebywać mogą na sali zabaw.