Commando Race

3 lokalizacji

Biegi Commando Race dla dzieci, dorosłych, pary i całych rodzin do wyboru (do -25%)

od
60 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Biegi dla miłośników aktywnego spędzenia czasu: różnorodne trasy pełne naturalnych i sztucznych przeszkód

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • w ofercie 4 rodzaje biegów do wyboru:
  • Commandosik bieg z przeszkodami dla dzieci
  • Commando Family bieg z przeszkodami dla rodzin
  • Comamando Race Fun
  • Bieg z kobietą na plecach
 • terminy:
  • Kraków, dn. 04-05.06.2022
  • Skawina, dn. 12.06.2022
  • Żory, dn. 19.06.2022
 • w cenie:
  • dobra zabawa i dużo błota
  • pamiątkowy medal dla każdego uczestnika
  • pamiątkowy dyplom dla dzieci biorących udział w Commandosiku i Commando Family
  • słodycze i napój
  • ubezpieczenie

Commandosik bieg z przeszkodami dla dzieci


Bieg z przeszkodami przygotowanymi z myślą o dzieciach, to okazja na przygodę na prawdziwym torze wyścigowym. Wśród atrakcji przewidziano różnorodne przeszkody, medale dla każdego uczestnika biegu i pamiątkowa fotorelacja. Starty dzieciaków odbywać się będą w grupach ok. 30 uczestników co 15 minut. Młodzi, dzielni przeszkodowcy rywalizować będą w 3 kategoriach wiekowych:

 • 4-5 lat (bieg obowiązkowo z opiekunem, długość trasy ok. 800 m)
 • 6-8 lat (długość trasy ok. 1,5 km)
 • 9-11 lat (długość trasy ok. 1,5 km)

Commando Family – bieg z przeszkodami dla rodzin


Commando Family to okazja do aktywnego i nietypowego spędzenia niedzielnego popołudnia z całą rodziną. Dobra zabawa, błoto i przeszkody dla rodziców, dziadków, rodzeństwa i dzieci. Uczestnicy do pokonania będą mieli ok. 2-kilometrową trasę z przeszkodami, z którymi każdy, bez względu na kondycję, będzie mógł sobie poradzić. Wśród atrakcji przewidziano również pamiątkową fotorelację i medale dla każdego uczestnika. Biegi odbywać się będą co 10 minut w falach po ok. 30 uczestników.

Uwaga: w jednej drużynie może uczestniczyć maks. 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci). Groupony sprzedawane są dla 1 osoby, aby cała rodzina mogła uczestniczyć w biegu – należy zakupić odpowiednią liczbę grouponów.


Commando Race Fun


Commando Race Fun to okazja do aktywnego spędzenia popołudnia podczas biegu pełnego przeszkód o różnym poziomie zaawansowania, na dystansie ok. 2 km bez pomiaru czasu. Tu liczy się przede wszystkim dobra zabawa, ale też trzeba być czujnym, bo fotoreporterzy gotowi uchwycić są uczestników biegu w akcji. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.


Bieg z kobietą na plecach


Bieg dla pary z kobietą na plecach to okazja do przekształcenia sportowej pasji w niecodzienne wyzwanie. Wyścig może być okazją do spędzenia czasu z ukochaną osobą. Podczas nietypowej randki panowie mają okazję wziąć swe partnerki na plecy i pokonać wspólnie pełen przeszkód dystans 350 metrów. Ważne, aby stopa partnerki ani razu nie dotknęła ziemi, więc wyzwanie wymaga siły, sprytu i współpracy. Wśród dodatkowych atrakcji przewidziano pamiątkowe zdjęcia i medale dla każdego uczestnika.

Uczestnicy startować będą w grupach po 6 par, każdy musi mieć skończone 16 lat, a kobieta na plecach nie może być lżejsza niż 50 kg


Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail info@commandorace.pl. Podczas rezerwacji należy podać imię i nazwisko, lokalizację i załączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający. W odpowiedzi organizator potwierdzi konkretną godzinę startu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1., z wyjątkiem Commando Family gdzie limit wynosi 5 grouponów na 1 osobę + 5 grouponów na prezent. W przypadku biegu Commando Family dla każdej osoby w rodzinie należy wykupić osobny groupon (np. jeżeli rodzina składa się z 4 osób, należy wykupić 4 groupony). Groupon ważny w wybranym terminie i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Wymagana rezerwacja do biegu z mini. 48 - godz.wyprzedzeniem przed datą biegu. Tylko udział potwierdzony przez organizatora jest wiążący. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Commando Race

Ogromny wysiłek i szereg wyzwań czeka na uczestników biegów Commando Race. Jego organizatorzy postarali się by zawodnicy musieli zmierzyć się z zarówno naturalnymi (np. błoto czy powalone drzewa) jak i sztucznymi przeszkodami (np. rowy, tunele, zasieki, drewniane ścianki). Do wyboru są różnego rodzaju trasy o różnej długości przygotowane specjalnie zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i całych rodzin bez względu na kondycję i doświadczenie.

Więcej informacji na Facebooku.