zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Club Stara Babcia

Wełniany Rynek 2, Bydgoszcz

35 zł za groupon wart 50 zł i więcej do wydania na barze w Clubie Stara Babcia w Bydgoszczy (-30%)

Wybierz opcję

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów, a 10 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Rezerwacja nie jest wymagana. Po przekroczeniu wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu, reszta z grouponu nie jest wydawana. Dla klientów Grouponu stolik lub loża VIP w cenie (po wcześniejszej rezerwacji).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Club Stara Babcia

Urządzony w angielskim stylu klub będzie ciekawą propozycją na imprezowy wieczór dla każdego, bez względu na wiek – niech gości nie zmylą eleganckie wnętrza, bowiem ich połączenie ze współczesną muzyką, dyskotekowym oświetleniem i niepowtarzalnym klimatem bez wątpienia integruje pokolenia. Odbywające się tutaj imprezy pozwalają na oderwanie się od rzeczywistości, a także zasmakowanie różnych gatunków muzycznych i tematycznych (zarówno z lat 80 i 90-tych, jak i najnowszych trendów). Bogate menu zaspokoi podniebienia najbardziej wybrednych gości, w szczególności koktajle, będące specjalnością tego miejsca.

Klub słynie również organizacji przyjęć okolicznościowych takich jak imprezy firmowe, wieczory panieńskie, kawalerskie czy też urodziny, jednak nie wolno zapominać, że przychodząc bez okazji również można się tu bawić doskonale.