Brak nowych powiadomień

Clinica Estethica

ul Grzybowska 12/14 lok 37, Warszawa

Konsultacja trychologiczna (9,99 zł) lub leczenie utraty włosów laserem (od 329,99 zł) w Clinica Estethica

Wybierz opcję

Wyróżniki

System Lumenis M22 stanowi kombinację dwóch laserów pozwalającą na jednoczesne leczenie skóry głowy i stymulację porostu włosów

W skrócie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Lumenis M22
  • czas trwania zabiegu: 30-40 minut

W platformie Lumenis M22 zastosowano technologię OPT (Optimal Pulse Technology), dzięki której otrzymuje się impuls światła o ustabilizowanej mocy. Pozwala to na obniżenie w terapii gęstości energii o blisko 50% przy zachowaniu wysokiej efektywności zabiegu, dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo i tolerancja zabiegu, a zmniejszają nieprzyjemne odczucia i występowanie pozabiegowych komplikacji (poniżej 0,1%).

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja i umawianie na wizyty od 1.09.2019 roku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 249 766 lub 728 249 752 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Clinica Estethica

Jasne wnętrza zlokalizowanej w Warszawie kliniki medycyny estetycznej stanowią odzwierciedlenie komfortu, nowoczesności i innowacyjnych technologii dostępnych na miejscu. Clinica Estethica dba o to, by klienci czuli się wyjątkowo. Pracujący tu lekarze, kosmetolodzy i masażyści w sposób profesjonalny realizują zabiegi pielęgnacyjne skóry i modelowania sylwetki. W szerokiej ofercie usług dostępne są m.in. zabiegi lekarskie (np. wypełnianie kwasem hialuronowym, lipoliza iniekcyjna, powiększanie ust, leczenie nadpotliwości), laseroterapie (np. depilacja Light Sheer, terapia IPL, zamykanie naczynek), zabiegi na ciało (Exilis, Skin Shock, drenaż limfatyczny), zabiegi kosmetologiczne (np. infuzja tlenowa, mikrodermabrazja), mezoterapia i peelingi.

Clinica Estethica

Salony, Fryzjer, Strzyżenie