Brak nowych powiadomień

Clinic 5D

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł i więcej: zabieg z użyciem kwasu hialuronowego w Clinic 5D w Katowicach

Oferta niedługo się kończy!
Do -91%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej; sposób na poprawę napięcia skóry, zmniejszenia widoczności zmarszczek i więcej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: kwas hialuronowy
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: ampułka (w zależności od partii)
  • partie twarzy do wyboru: okolice oczu, lwia zmarszczka, bruzdy, usta, policzki

Wykorzystywana w trakcie zabiegu substancja – kwas hialuronowy, występuje naturalnie w skórze. Wpływa ona na jej nawilżenie, objętość oraz gęstość. Z biegiem czasu zaczyna jej ubywać, co skutkuje pojawianiem się zmarszczek. Proces ten może zostać spowolniony poprzez wprowadzenie kwasu hialuronowego do skóry.

Wstrzyknięte do skóry właściwej preparaty mogą pomóc w procesie wypełniania zmarszczek, nawilżania skóry i nadawania jej objętości. Dodatkowo stosuje się je w celu poprawy konturu twarzy czy modelowania ust.

Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 18 miesięcy.

Warunki

Groupon ważny do 17.01.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 3 przekazać jako prezenty.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego na wykonanie usługi, a nie całej usługi w cenie grouponu. Na miejscu konieczna jest dopłata do pełnej wartości zabiegu. Dopłata do pełnej wartości zabiegu w salonie: okolice oczu 500 zł, lwia zmarszczka 500 zł, bruzdy 500 zł, usta 500 zł, policzki 650 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 500 666 331 lub 800 000 700. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

CLINIC 5D Katowice

Jasne, stylowe wnętrza kliniki, rodzinna atmosfera i grono profesjonalistów lekarzy i kosmetologów są przystanią dla osób, które pragną odpocząć od codziennych obowiązków i zadbać o urodę. W klinice można się poddać zabiegom i kuracjom dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Od klasycznych i zaawansowanych zabiegów, ujędrniających ciało fal radiowych, laserów po specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Wyspecjalizowana kadra lekarzy i kosmetologów odpowie na każdą potrzebę i zaradzi na nawet najtrudniejsze problemy.

Clinic 5D

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.