zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

Cinema3D

10 lokalizacji

Od 14,30 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP

od
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Okazja do obejrzenia na dużym ekranie aktualnych i nadchodzących hitów filmowych

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Szymon
2 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 23, 2022
Bardzo miła obsługa, wysoka jakość obrazu, udźwiękowienie także na plus. Jedną gwiazdkę odejmuję za brak możliwości rezerwacji miejsca przez internet - trzeba się z Grouponem fizycznie udać do kina. W każdym razie polecam
M
Martyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 21, 2022
Wszystko super:)
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 19, 2022
Ceny napojów kosmiczne...
M
Maciej
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 14, 2022
Super obsługa i opłaca się
E
Edyta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Wszystko ok, sprawnie
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Oferta

Bilety na dowolny film 2D w kinach sieci Cinema3D w wybranych lokalizacjach:

Uwaga: Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.


Grupy kin:


ceny

Oferta ważna:

  • na miejsca standardowe / miejsca VIP / SuperVIP
  • od poniedziałku do czwartku / przez cały tydzień
  • w wybranej grupie kin
  • na filmy 2D
  • do 30.09.2022

Fotele VIP w Cinema 3D:

  • luksusowe fotele
  • usytuowane w najlepszych rzędach sal kinowych
  • zapewnienie doskonałej widoczności obrazu oraz odbioru efektów dźwiękowych
  • dostępne w kinach Cinema3D Gorzów Wielkopolski, Mielec, Tarnów, Głogów

Polecane filmy:


plakaty

„Johnny”

Patryk włamuje się do domku w małym mieście. Wyrok sądu nakazuje mu prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków w pomoc śmiertelnie chorym.

„Zołza”

Anna Sobańska (Małgorzata Kożuchowska) to kobieta sukcesu, która w jednej chwili potrafi wykreować gwiazdy, by zaraz potem je unicestwić. Chce być idealna w każdym obszarze, ale nie zauważa, że jej życie jest dalekie od świata, który kreuje na ekranie. Co się wydarzy, kiedy los postanowi spłatać jej figla?

„Orlęta. Grodno 39”

Dramatyczny obraz wojny widziany oczami dwunastoletniego Leona. 1 września 1939 r. budynek jego szkoły zostaje zbombardowany. Dla Leosia, jego przyjaciół i tysięcy polskich dzieci to konfrontacja z dramatyczną historią pisaną przez dorosłych.

„Orzeł. Ostatni patrol” Rok 1940. Na plażach Dunkierki trwa ewakuacja alianckich żołnierzy, a pod powierzchnią morza sunie supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł”. Doskonale wyszkolona załoga ma na swoim koncie spektakularne sukcesy. Teraz staje przed tajemniczą i niebezpieczną misją.

plakaty

„After 4. Bez siebie nie przetrwamy”

Para kochanków staje nagle pomiędzy przeszłością i przyszłością. Co zrobić, gdy całe dotychczasowe życie okazuje się kłamstwem? Historia o wybaczaniu i prawdziwej miłości, której nie można przegapić.

„Trzy tysiące lat tęsknoty”

Doktor Alithea Binnie mocno stąpa po ziemi, kierując się zdrowym rozsądkiem, a nie porywami uczuć. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się prawdziwy dżin, który w zamian za swą wolność, oferuje jej spełnienie trzech życzeń.

„Sierota. Narodziny zła”

Psychopatyczna morderczyni o wyglądzie dziecka ucieka z zakładu dla obłąkanych i podszywa się pod Esther – zaginioną dziewczynkę z bogatej rodziny. Matka poszukiwanej Esther nie daje się nabrać i próbuje za wszelką cenę ochronić bliskich. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, w której stawką będzie życie.

„Nie martw się kochanie”

Alice i Jack mieszkają w wyidealizowanej społeczności Victory – eksperymentalne miasteczko pracownicze powstało dla osób zatrudnionych przy tajnym Projekcie Victory oraz dla ich rodzin. Okazuje się, że firma, dla której pracują mieszkańcy, skrywa mroczne tajemnice.

plakaty

„Gdzie śpiewają raki”

Kya, porzucona przez rodzinę, samotnie dorasta na bagnach, z dala od cywilizacji. Gdy jej były chłopak zostaje znaleziony martwy, na Kyę pada podejrzenie o morderstwo.

„Szczęścia chodzą parami”

Kiedy Malwina (Weronika Książkiewicz) zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń. Choć mężczyzna jest popularnym terapeutą par, to jego własne związki tworzą serię spektakularnych katastrof. Aby stworzyć udaną relację z Malwiną, musi odkryć przyczynę swoich sercowych porażek.

„Kryptonim Polska”

Staszek (Maciej Musiałowski) to miejscowy zadymiarz i narodowiec, a Pola (Magdalena Maścianica) – aktywistka oraz uosobienie wszystkiego, z czym Staszek i jego radykalni koledzy poprzysięgli walczyć. Czy ich miłość ma jakiekolwiek szanse?

„Top Gun: Maverick”

Pete „Maverick” Mitchell, po ponad 30 latach służby w amerykańskiej marynarce wojennej, jest pilotem testującym najnowocześniejsze maszyny. Maverick staje na czele pilockiej grupy specjalnej i musi zmierzyć się z niepewną przyszłością oraz duchami przeszłości.


Aktualny repertuar dostępny tutaj.


Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: kod grouponu wymienny na bilet w kasie kina.
3. Do realizacji w kasie weź groupon na urządzeniu mobilnym, wydrukowany lub podaj kod grouponu.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
W zależności od opcji oferta ważna w wybranych kinach (aktualna lista kin w opisie):
Grupa 1: Biała Podlaska, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Mielec, Tarnów
Grupa 3: Głogów, Leszno, Świdnica, Świnoujście
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Każdy kod podlega wymianie na jeden bilet na dowolnie wybrany seans filmowy w technologii 2D w kinach sieci Cinema 3D w całej Polsce. Kody ważne na seanse wyświetlane do daty ważności biletu (brak możliwości wymiany kodu na bilet na seanse wyświetlane po dacie ważności kodu).
Ograniczenia: groupon nie uprawnia do pierwszeństwa w kasie kina lub innych preferencji w stosunku do innych klientów kin. Możliwość realizacji grouponu zależy od dostępności miejsc na wybrany przez jego posiadacza seans filmowy. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną liczbę grouponów. Oferta nie obejmuje sal xtreme.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: bilety ważne do 30.09.2022.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Cinema3D

Cinema 3D to dynamicznie rozwijająca się sieć kinowa, działająca na polskim rynku od 2010 roku. Obiekty są wyposażone w najnowszą technikę kinową, wygodne fotele i bary kinowe. Z kolei urozmaicony, pełen przebojów repertuar to efekt współpracy ze wszystkimi najważniejszymi dystrybutorami filmowymi.