Branickiego 16, Warszawa

Kawa, herbata, desery: 19,99 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na menu w Chop Chop Cafe (do -38%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu np. lody tajskie, Ice tacos, domowe ciasta, pancakes z mango, liczi i marakują, naleśniki z Nutellą i bananem, pierogi, domowe zupy

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • skład oferty: groupony wartościowe na menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Chop Chop Cafe

Zlokalizowana na warszawskim Wilanowie kawiarnio-lodziarnia to miejsce, w którym lody tajskie można zjeść przez cały rok. Lokal powstał „z miłości do piękna i do niebanalnego jedzenia” a założony został przez małżeństwo po podróży do Tajlandii. Specjalnością Chop Chop Cafe jest egzotyczny deser, czyli lody tajskie serwowane zarówno w kubeczku jak i w formie Ice Tacos (kolorowy wafelek). Przygotowywane są one na oczach klientów z dowolnie dobranych przez nich produktów, a w ofercie znajdują się lody m.in. wegańskie, bez cukru, bez laktozy i glutenu. Niemal nieograniczone kompozycje smakowe obejmują połączenia świeżych owoców, warzyw, słodyczy, posypek i polew.

Na miejscu serwowana jest również aromatyczna kawa (także bezkofeinowa), chai latte, smoothies, organiczne herbaty, domowe ciasta oraz naleśniki (standardowe lub amerykańskie pancakes), domowe pierogi, zupy i obiady dla dzieci. Oferta jest stale poszerzana o nowe smakołyki.