Chicago's Pizza

5 lokalizacji

Dowolne duże lub mega pizze z menu: 1-2 sztuki w Chicago's Pizza (do -36%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu ponad 30 różnorodnych kompozycji do wyboru: klasyczne, wegetariańskie, z owocami morza, pikantne i inspirowane kuchnią amerykańską

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj potrawy: pizza
  • skład oferty: wszystkie pizze z menu (duże lub mega)
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: brak
  • oferta ważna: na miejscu, na wynos i w dostawie (dostawa za dodatkową opłatą 10 zł)

Przykładowe pozycje:

  • Chicago's – do 5 dowolnych składników
  • Chorizo – czerwona cebula, papryka, kiełbasa chorizo, jalapeno
  • Kentucky – sos BBQ, cebula, kebab z kurczaka, pikle, bekon, kukurydza
  • Frutti di mare – małże, tuńczyk, krewetki, anchois

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 129 105 (al. Waszyngtona), 508 008 689 (ul. Radiowa), 506 568 571 (ul. Kasprowicza), 519 651 103 (ul. Modlińska), 503 753 753 (ul. Janowskiego). . Aby zamówić na wynos lub z dostawą, skontaktuj się z lokalem tel. 517 129 105 i podaj kod zabezpieczający grouponu. Za dostawę/opakowanie na wynos zostanie naliczona dodatkowa opłata. Koszt dostawy to 10 zł. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Chicago's Pizza

Ciesząca się ponad wieloletnim doświadczeniem sieć restauracji oferuje swoim klientom sztandarowe przysmaki kuchni włoskiej, amerykańskiej, meksykańskiej i nie tylko. W menu znaleźć można krwiste lub mocno wysmażone steki, smakowite burgery z frytkami i surówką coleslaw, zdrowe sałatki, włoskie pasty oraz przede wszystkim pizzę w kilku rozmiarach.

Serwowane tutaj potrawy wzbogacają autorskie sosy: aromatyczny pomidorowy, ostry diabolo, wyrazisty czosnkowy i słodki barbecue. Restauracje sieci kuszą nie tylko starannie przygotowanym jadłospisem, ale także rodzinną atmosferą, głównie dzięki kącikowi zabaw z ogródkiem i placem zabaw dla najmłodszych.